pawelll66692

New holland TD5050 słaby tylny TUZ !

Polecane posty

Witam mam problem z New holland td5050 chodzi o to że słabo podnosi pług który waży 1300 kg.

Jeśli olej w skrzyni jest zimny to podniesie do końca bez problemu ale gdy się rozgrzeje muszę dawać dużo gazu żeby go wyrwać, dodam że ma założony dodatkowy siłownik wspomagający (który miał dać 1000kg dodatkowego udźwigu) lecz on nic nie pomógł. 

Zauważyłem , że grubera który mam też zaczyna mieć problemy (1200 kg) . Pytanie czy to wina pompy czy raczej zawór przeciążeniowy? 

Przyczepy unosi bez problemu więc wyjścia zewnętrzne chyba są ok...może ktoś wie czy da się zawór przeciążeniowy jakoś podkręcić?proszę o pomoc 

Ursusc385    738

Skoro po rozgrzaniu oleju siła spada, to walnięta ewidentnie pompa hydrauliczna. Wystarczy wpiąć zegar i będzie czarno na białym. Żadnych zaworów nic nie rusz, bo sobie biedy na robisz.

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez ahael
      Witam. Czy moze ktos jest w stanie odczytac rok produkcji z numeru VIN BD71072 w ciagniku jak w tytule?

• Przez Mich9
      Pali się rezerwa paliwa i wskazówka idzie do góry dopiero po ok 3 min pracy, co może być przyczyną, cały czas jest na samym dole i nie drgnie, a czasem pokazuje dobrze, a czasem lata na prawo i lewo, wiecie gdzie znajduje się ten mechanizm w którym zbiorniku? W tym pod kabiną? I jak się do niego dostać
    • Przez adamkucharski_128298
      witam cieknie mi olej z tylnego podnośnika w deutz fahr 4.50,zuważyłem luz na tulejach i musze je wymienić,powiedzcie proszę jak sie do tego zabrac
    • Przez L5Krothy
      Witam. Mam problem z wyskakującym błędem w NH T5.95 . Kod błędu 2048 z kołem zębatym. Co to może być?

• Przez Mikro
      Witam mam problem z podnośnikiem... stojąc dziś na światłach podnośnik opadł mi musiałem go jeszcze raz podnieść gdy za jechałem do domu podnośnik nie chce o paść a podnosi normalnie ktoś wie czego to przyczyna ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.