News
Damians88

Poszukiwany mechanik do Zetora 5340 Lubelskie

Polecane posty

Damians88    0

Koledzy,

Poszukuję sprawdzonego mechanika do Zetora 5340 z 2004r.

Do wymiany są między innymi uszczelki przy silniku oraz pompa.

Może być z moim dojazdem.

Puławy, woj. lubelskie.

Poproszę o namiary.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Frager188
      Witam serdecznie szukam mechanika do mojego T25, najprawdopodobniej jest do naprawy zwolnica prawego koła, wogole nie ciągnie na to koło, słychać tylko głośny szum z tego koła.
    • Przez Arek
      Czy ktoś próbował naprawiać/wymieniać czujnik poziomu paliwa?
      Nowy czujnik ponad 500zł ale może sam "potencjometr" da radę z czegoś dopasować?

• Przez pi0mak
      Witam. Jestem posiadaczem ciągnika cese SC 86 i potrzebuje pomocy odnośnie elektryki w tym ciągniki, a wimienione ciągnik są do siebie zbliżone budowa.
    • Przez Kris946
      szukam posiadaczy tych ciagnikow, ogolnie serii DX chlodzonych powietrzem. Mam kilka pytań. Pomóżcie
    • Przez michal009
      Proszę o uwagę na co zwrócić uwagę podczas oglądania przed zakupem Zetora 8441? 

Planuję zakup tego ciągnika i w najbliższym czasie wybieram się obejrzeć kilka modeli. Z racji, że nie miałem takiego, ani podobnego modelu, zdjęcia ze wskazanymi miejscami do sprawdzenia mile widziane. Pytam co mogę sprawdzić samemu, bo jak już wytypuję konkretny egzemplarz, to zabiorę ze sobą mechanika i niech jeszcze zerknie fachowym okiem. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj