Kondzio342

Jaki Bin na zboże jaki producent jaka firma matujaca?

Polecane posty

Kondzio342    5
Witam Jestem zainteresowany zakupem Bina na zboże chodzi o ladownosc okolo 20-30 ton. Jakiego wybrac producenta zalety i wady. Jaka firme montujaca wojewodztwo łódzkie. Moze ma ktos jakieś namiary. Prosze o propozycje i opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chyba silosu zbożowego jak już, BIN to jest firma z Aleksandrowa kujawskiego produkująca silosy zbożowe. Najpierw to Ty powiedz ile chcesz stracić na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzio342    5

Sean napisał:

Chyba silosu zbożowego jak już, BIN to jest firma z Aleksandrowa kujawskiego produkująca silosy zbożowe. Najpierw to Ty powiedz ile chcesz stracić na to?

Kolego potrzebuje odpowiedzi a nie wyjasnien. WIEC POTRZEBUJE W MIARE DOBREGO SILOSU ZBOZOWEGO NIE ZA MILIONY MONET OKOLO 20-30 TON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Napisałeś że potrzebujesz BINa a jak Bin to z czego chcesz  wybierać. Pisz poprawnie to i wyjaśnień nie będzie.   :)

Potrzebujesz silosu, jakiego, płaskodenny, lejowy? dlatego zapytałem o kasę na to.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1574

Bo dla gości granatem od (Pługa oderwanym ) to 

Każdy silosy to Bin 

Każdy kombajn to Bizon 

Każdy ładowacz to Cyklop itd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzio342    5
Silos zbozowy. Plaskodenny zalezy ktory lepszy i praktyczniejszy. Tak jak powiedziale. za rozsadna cene nie za miliony monet. Pojemnosc 20-30 ton w tych granicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

z lejowego jest szybszy i praktyczniejszy rozładunek ale jest duuuzo drozszy  płaskodennyma  ma swoje zalety mozliwosc podłaczenia nadmuchu od dołu lecz załadunek szybki do dna jest ciezki jezeli czeka naczepa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
1 godzinę temu, Kondzio342 napisał:

Silos zbozowy. Plaskodenny zalezy ktory lepszy i praktyczniejszy. Tak jak powiedziale. za rozsadna cene nie za miliony monet. Pojemnosc 20-30 ton w tych granicach.

Mam Winkler a 30 T płaskodenny koszt samego silosu to jakieś 8000 brutto plus do tego montaż i płyta we własnym zakresie (jest u mnie w galerii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadek9    186
Jak kolega wyżej pisze my braliśmy 2x 75 i była opcja jedynie montażu silosu A co ciekawe każda firma w umowie ma że ty musisz na czas montażu zapewnić nocleg i posiłki dla ekipy u nas 4 osoby 3 dni Ale naprawdę szybko robili A na montaż czekaliśmy ok 4 miesięcy bo ktoś zrezygnował i wcisneli nas w kolejkę A braliśmy BINa co do zasypu braliśmy z innej firmy bez montażu 5 tygodni A z montażem ok 2 miesięcy i więcej masakra jakaś A zamawiane było w zimę i tak teraz kosimy na usługach bo dopiero składamy żmijkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piekło
      Witam forumowiczów! Ostatnio miałem dość poważny wypadek drogowy i znajomy wspomniał mi o firmie która za niewielką prowizję pomaga uzyskać odszkodowanie od ubezpieczalni. Macie jakieś doświadczenia z takimi firmami? Faktycznie robią prawie wszystko za klienta i oprócz lekarza nie trzeba za bardzo ruszać się z domu?
    • Przez Luki1988
      Witam, 
      czy ktoś z forumowiczów przerabiał lejka na zaprawiarkę? Coś tam w necie jest na ten temat ale potrzebuje więcej opinii.
      Do tej pory betoniarka szła w ruch ale to żmudna robota bo betoniarka mała i z równomiernym wymieszaniem też jest ciężko.  Zaprawiam na mokro.
      Będę zmieniał lejka na coś dwu tarczowego i mam okazję coś pokombinować:)
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Czy dobrym pomysłem będzie zastosowanie Saletrosanu na zboża ozime wiosną czy lepiej zastosować coś innego? I co można zastosować na wiosne na zboża jak jesienią nie było PK?
    • Przez Bobas233
      Witam . Chcialem się poradzić was a mianowicie ,mam okazje wziąść 10ha w dzdzierżawę z tym ze klasa jak napisałem 5 i 6. Czy zaoranie teraz tego i zwapnowanie wczesna wiosna wapnem powiedzmy weglanowym bedzie mialo jakis sens? Czy pomoze to w jakims stopniu podniesc ph? Pytam gdyz nigdy nie gospodarzylem na tej klasie ziemi. A jak wiemy sa to gleby słabe piaszczyste. Wiem ze ciezlo o dobry plon na tego typu ziemi no ale.. Czekam na sugestie tylko sensowne i z głową. Z gory dzięki za pomoc
    • Przez Piotrek5060YouYube
      Witam, czy ktoś z użytkowników miał problemy z firmą "Aldesa"?  Dotyczy to budowy linii wysokiego napięcia Glinki - Recław, na prywatnych gruntach rolnych zajętych z porozumieniem albo na "dziko" :
      - niewypłacenie utraconych dopłat już za rok 2017
      - nie przywrócenie terenu do stanu pierwotnego
      - Aldesa odmawia udostępnienia do wglądu operatu szacunkowego szkód jakie poczynił wykonawca podczas budowy
      - Aldesa nie odpowiada na nakierowane do nich pisma, które określają wysokość strat poniesionych przez właściciela gruntów rolnych
      - brak jakichkolwiek negocjacji ze strony Aldesy (uważają, że rolnik powinien za nimi biegać)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj