News

Polecane posty

Witam, 

Jak w temacie. Heder ładnie chodzi gdy motowidly są wyłączone. Jak je zalacze to próba delikatnego opuszczenia kończy się zjazdem hedra na sam dół do oporu. Muszę za każdym razem kontrować podnoszeniem w górę. O co chodzi? Sprzęt to dronningborg d7500

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość wojcat
      Przez Gość wojcat
      Sprzedam nowe akcesoria z mojej kolekcji:

Czapka Massey Ferguson 3 sztuki - 45zł/szt

Czapka Bridgestone 2sztuki - 45zł/sztuka

Smycz Claas 2 sztuki  - 10zł/sztuka

Smycz Fendt 2 sztuki  - 10zł/sztuka

Smycz Massey Ferguson 2 sztuki  - 10zł/sztuka

Smycz Fiegl 2 sztuki  - 10zł/sztuka 

Smycz Pichon 2 sztuki  - 10zł/sztuka

Smycz Bridgestone 2sztuki - 10zł/sztuka

Kontakt PW. 
    • Przez Marecki2922
      Witam , mam prośbę do użytkowników tego modelu lub podobnego , otóż mam w moim ciągniku dwie sekcje hydrauliki jedna jest dwustronnego działania a druga jednostronnego i chciałbym przerobić na dwustronne tylko gdzie wpiąć przewód i czy coś trzeba zaślepić 
      Będę wdzięczny za podpowiedź 
    • Przez LysaKosa
      Witam
      sprzedam  rozdzielacz Nimco Controls 2s-4550-2st stosowany w markowych ładowaczach czołowych
      cena: 850zł

Możliwość wysyłki lub odbiór własny.  
      Kontakt na priv 

• Przez mixxion_agro
      Witam. Mam pytanie, mianowicie chciałbym dowiedzieć się jak podłaczyć ładowacz bezpośrednio pod pompę tak aby nie blokować tylnych wyjść?
    • Przez JaniszChrobak
      Witam wszystkich mam takie pytanko czy deutz fhar agrostar 4.68 idzie ominąć orginalbt rozdzielacz bo chciał bym go zastąpić innym. Bo w nim są dwie sekcje a potrzebuje więcej . Może ktoś to robił? ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.