Polecane posty

BLV    10

Witam

W moich okolicach można oddać słomę( belka 160 cm prasa zmienna komorowa przyjadą zrobią i zabiorą ) 12 -14 belek  za 28 -24 t podłoża z pieczarek podłoże dodatkowo jest parowane (nie wiem  na co to ma wpływ) . Więc moje pytanie brzmi  w jakiej ilości to stosować takie podłożę . kolejne czy jest sens zamiany za  słomę czy nie lepiej zapłacić za naczepę podłoża  600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLV    10

wyniki badań podłoża z tamtego roku. w jakiej ilości stosować to najlepiej stosować i czy ktoś może mi to przeliczyć na procenty ?  bo w tych ml nie rozumiem.

IMG_20170901_185531.jpg

Edytowano przez BLV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez warchest
      Sprzedam pszenna słome w małych kostkach z pod dachu ok 300 szt cena 4,5 zł szt woj mazowieckie nr tel 728 381 453
    • Przez PK007
      Sprzedam słomę w balach w ilości 15 szt. Cena za szt. 30 zł. Tel. kontaktowy 507 344 980 (m. Pilica, gm. Pilica. pow. zawierciański, woj. śląskie)

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez michael31
      Sprzedam słomę około 550 balotów, powiat szamotulski (Wielkopolska), istnieje możliwość zamiany na obornik. Więcej informacji na priv. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj