Zaloguj się, aby obserwować  
ursus1634

Kto na agrofoto ma największy opryskiwacz?

Polecane posty

Pejus94    1

ja mam krukowiak 400 l pryskam c 330 lace 12m


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

Pilmet 300l, 8m-MF255


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYCZEK7    0

ja mam opryskiwacz RAU Ikarus 3800 litrów 27metry hydraulicznie rozkładany wydajność pompy 250l/min

i drugi opryskiwacz zwieszszany 800l Evrard 12m też hydraulicznie rozkładany wydatek pompy 100l/min

ciągnie ich MB-Trac 700 i U1224 sąsiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja mam jeszcze dwa trzy opryskiwacze oprócz tego z Promaru. Kwazar 5litry i dwa jeden stoi bez pompy a drugi jest jeszcze sprawny ale nie używamy go(tylko nie wiem jakie są to marki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

Bury 400litrów 12m belka najczęsciej podczepiany do 914


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejko    0

pilmet 300 l +c-330. na razie w pelni sprawny ale w przyszlosci zdecydowanie amazone, zeby zwiekszyc stope amortzacji po ewentualnym zakupie amatrona (mam juz rozsiewacz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

proponuje zmienic nazwe tematu, bo w takim wydaniu jak jest teraz to wystarczy jeden post, ze hospodar ma najwiekszy opryskiwacz (chyba ze sie znajdzie jakis inny gigant) i koniec rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja w moim Avatarze przedstawiam zdjęcie opryskiwacza jaki posiadamy. Jest to Matrot Mestria - opryskiwacz samobieżny o szerokości ramion 40m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

Ja mam Pilmeta 2500 litrów z komputerem, belka 18 metrów. Był on ciągany na początku przez C360, potem przez MF255 a po zakupie wąskich kół ciąga go NH70 bis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam Pilmet 400 litrów zawieszany. Pryskam C-330 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez krystianoo12
      Witam 
      Posiadam opryskiwacz pilmet europa 4020
      problem polega na tym ,że na sterowniku "UNIA" od jakiegoś czasu nie wyświetla się ciśnienie ,pokazuje tylko prędkość 
      Problem z czujnikiem ?  czy można jakoś ustawić po przez kombinacje przycisków? z góry dzięki za pomoc 

    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    • Przez d4rek
      Jak w temacie czym pospawać jaki rodzaj spoiwa do spawarki po próbie sklejenia żywica po pewnym czasie odpadlo, gdyz pęknięcie jest na rancie wewnątrz zbiornika.
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj