Piotrekk9540

JD 1072-Demontaż pompy wtryskowej

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

dodam że odkrecilem dekielek, sruba mocujaca jest wyjęta i są tam dwie śrubki do wysychania tej pompy, zdejmowania zebatek z siebie jednak nie idzie. może ktoś ma inny pomysł albo ja coś źle robię

daanny    17

U mnie w 1075 z tego co pamietam były trzy śruby mocujące jedna jest od strony silnika i z nią było najwięcej problemów, nie musisz tam zdejmować zadnych zębatek, jak zdjąłeś dekielek i odkręciłeś nakrętkę pod nim to pompa musi wyjśc 

KK975    0
17 godzin temu, Piotrekk9540 napisał:

czy ktoś wie jak wyjąc pompę paliwa w jd 1072?

Pewnie juz wymontowales, ale jesli nadal masz problem to dzwon, 606985382

dzięki kolego. własnie nakrętki zostały odkręcone pompa siedzi jak przyspawana. jeżeli będę miał problem w dalszym ciągu to na pewno się odezwę

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez agroKadzice
      Witam. Mam pytanie do kolegów odnośnie pompy opryskiwacza termit pilmet 60 litrów na minutę. Chcę zmodernizować troszkę mój opryskiwacz tzn powiększyć lance na 15 metrów i teraz nasuwa się pytanie czy pompa zdoła tej szerokości? Czy wystarczy jej wydajności?
    • Przez LukmenTV
      witam. 
      co może być przyczyną stukania pompy (dźwięk przypominający c330)? pompie raz na kiedyś zdarza sie wpaść w takie stukanie ale pompuje dalej, po dłuższym czasie stukania zaczyna sie grzać i po chwili juz przestaje ciągnąć. trzeba odczekać kilka godzin az sie schłodzi i znów kilka dni chodzi normalnie póki nie wpadnie w to stukanie (zauważyłem ze przy częstym zmienianiu dźwignią pompy ssanie-luz w celu spuszczenia ciśnienia i wymieszania w szambie pompa częściej lubi zacząć stukać).
      dziękuję za poświęcony czas i odpowiedzi 
    • Przez Mf255fan
      Witam, zakupiłem ładowacz mikrus ale słabo podnosił. Maksymalne cisnienie 130MPa regulacja zaworu przelewowego nic nie daje.Olej nowy.zawór wyczyszczony i dalej tak samo. zamontowana jest pompa o symbolu PZ3-32/16-2-142 pytanie czy jakaś inna pompa (może być mniejszy wydatek) spasuje bez żadnych przeróbek czyjednak szukać takiej samej a ciężko coś trafić.
    • Przez Ireneusz13
      Cześć. Potrzebuje pomocy! 
      Posiadam New Holland TS115. Z pompy hydraulicznej zauważyłam delikatnie wyciekający olej. Nie ucieka dużo, ale da sie zauważyć. W załączniku zaznaczyłem gdzie dokładnie ucieka olej. Wiecie do czego służy ten mały czarny punkt, taka mała dziurka? I właśnie tam pojawia się wyciek. 
      Będę wdzięczny za info! :) 

• Przez ziom00263
      Witam,
      Posiadam pompę głębinową 22 kW, max wydajność 1300 l/min zanurzoną w studni, studnia zaopatrywana jest wodą z jeziora. Czy pompa da radę na maksymalnej długości podawania 2000 m, wznos jest mały ok 5-8m, obsłużyć 2 deszczownie dysza 20mm, przy nawadnianiu np. 5litrów wody na m2?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.