News
zyzek

Temperatura oleju hydraulicznego Celtis

Polecane posty

zyzek    5

Czy to normalne, że po przejechaniu około 8km z dużą szybkością, olej w skrzyni jest już mocno rozgrzany? Da się trzymać przewód ręką, ale jest już gorący.

zyzek    5

Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie:

czy na rurce, która zasila przystawkę skrzyni w olej (rewers elektrohydrauliczny) powinny być wyczuwalne drgania?

Po dotknięciu rurki dochodzącej do 13 czuć jakby panowało w niej duże ciśnienie i nie miało łatwej drogi ujścia.

hESnYEw.png

Wiadomość z agroFakt.pl

grzeskw75    8

Panowie ja trochę z innej beczki. Chodzi o to że zauważyłem że podczas podnoszenia bron cieżkich z wałkami na wolnych obrotach jest ok, a gdy dodałem gazu tak ok 1400 obr. słychać było przez chwilę dziwny dźwięk takie jakby "yyyyyyy",  takie dziwne dźwięczenie, tak jakby gdzieś szybciej przepływał olej, to samo zauważyłem raz także podczas podnoszenia w czasie siewu znacznika od siewnika ale to już przy większych obrotach. Wiecie co może być tego przyczyną?

grzeskw75    8
Napisano (edytowany)

Kolego ogarnijsie jeżeli możesz to powiedz jaki zawór, gdzie on się znajduje i w jakim bloku? Jest to do naprawienia samemu czy trzeba kogoś szukać?

Edytowano przez grzeskw75

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil_z88
      Witam,

W Fendzie 309 LSA z 89 r, Zaczęła mi się zapalać kontrolka od ciśnienia oleju na wolnych obrotach po wyżej 1400 obrotów gasła. Wymieniłem czujnik jest to samo. Jutro będę mierzył ciśnienie oleju . Macie może informację jakie powinny być parametry ciśnienia na rozgrzanym i zimnym ?

Pozdrawiam
    • Przez Axd529
      Silnik po kapitalnym remoncie Po dodaniu gazu na 20tys obrotów ciśnienie oleju na zimnym jest 6 atm a na gorącym 4 czy to nie za dużo?
    • Przez Emil1254
      Panowie mam wodę w oleju uszczelka dobra  głowica też sprawdzana a z tego co wiem to tam są tuleje suche i nie mam pojęcia jak olej się tam dostaje czyżby blok pekniety?  Jest jakaś firma warsztat godny polecenia w okolicach Elbląga? 
    • Przez Lesiu19911
      Witam.Po regeneracji rozdzielacza podnosnika i tloka, chce wymienic filtry oleju skrzyni biegow i olej i nie wiem jakie sa oznaczenia tych filtrow.
      W miejscu nr 1 sa 2 metalowe wklady siatkowe. To sa filtry od oleju tloczonego na podnosnik?
      W miejscu nr 2 byl puszkowy filtr skrecony. Od czego on jest?? Rozkrecilem go i w srodu byl krązek magnesowy i parenascie sztuk takich malych krązkow z siatka. W katalogu czesci nie moge znalesc tych czesci. 

• Przez Piters182
      Witam. W jakich cenach od was skupują olej przepracowany ??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.