Grzes1986

Renault 103.14 wyciek z silnika

Polecane posty

Grzes1986    0

Witam!

Ostatnio w mojej renówce 103.14 zauważyłem wyciek oleju z silnika spod jednej z tych zaślepek w bloku co na fotce zamieściłem. Czym to jest uszczelnione? Oring, silikon, na wcisk? I czy trudno wyszarpać tą zaślepkę z bloku, bo to akurat ta franca co za pompą hydrauliki jest cieknie i kiepski dostęp do niej jest.

20180726_170857.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

Grzes1986    0

OK, dzięki. To pewnie czeka mnie demontaż pompy hydrauliki, bo dostęp raczej trudny, a jak to dysza to zgaduję, że jest długa i nie mam szans jej wyciągnąć bez demontażu tej pompy.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Harnas16
      Jaki zalać olej do silnika Renault 110-54 1997 rok :)
    • Przez Gwyw
      Witam, z góry przepraszam, że może będę zadawał banalne pytania, ale niedawno kupiłem 160.94 i mam kilka pytań odnośnie tego ciągnika ponieważ przesiadłem się z Ursusów więc nie miałem do czynienia z takimi sprzętami. Ciągnik który posiadam ma pewien mankament, a w sumie kilka, mianowicie przy ruszaniu sprzęgło nie reaguje płynnie tylko rusza gwałtownie pod sam koniec przez co ciężko jest spokojnie ruszyć. Drugim problem jest szarpanie przy zmianie biegów, najbardziej z 3 na 4. Zauważyłem że miga kontrolka od 3 biegu. Dodatkowo świeci się kontrolka przy panelu ehr i nie działa guzik od podnoszenia, który jest przy niej. Co może być powodem tych usterek? 
      Pozdrawiam 
    • Przez Agrotechno
      Witam, mam pytanie do was. Jak odblokować EHR w tym renault ? Ponieważ nie wiem jak 
    • Przez Darek_d12
      Witam, czy ktoś wie gdzie może znajdować się odma silnika w deutz fahr Agrofarm 430 profiline.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.