News
rollo29

John deere346 kostka proszę o kontakt użytkowników

Polecane posty

rollo29    52

Prośba do szczęśliwych posiadaczy prasy John deere 346 lub podobny model 3...Zerwał mi się główny łańcuch napędowy przy wałku ,i moje pytanie ile on liczy ogniw ,czy konieczne (napewno tak)jest ustawienie" zapłonu".😱😱😱😱😱😰😰

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Gość Filip6145
      Przez Gość Filip6145
      John deere 6145M
    • Przez DemsKiLS
      Witam czy mógł by mi ktoś opisać te kontrolki i klawisze co do czego sluży z góry dzięki 

• Przez Bartekoblak1234
      Panowie mam problem ze sprzęgłem w swoim jelonku pochodził w rembaku walcowym ze 2 godziny.  Z chwilą wciśnięcie pedału sprzęgła nie dałem rady wrzucić biegu,jeden wielki zgrzyt. Pomyślałem że to może coś z chdrauliką to wymieniłem górną pompke.po odpowietrzeniu i ruszeniu, pierwsze wrażenie myślę spoko "działa" ale po chwili a piać brak sprzęgła!  Doradźcie mi czy to może być wysprzęglik( stan płynu jest taki sam jak przy odpowietrzaniu).czy może coś z tarczami...

• Przez kwiat82cch
      Witam. Mam pytanie. Otóż tak, posiadam problem przy moim fohn deere 3140, wyciek jest pod tylnym mostem, olej kąpię z rurki na zdjęciu i pytanie brzmi, jak uszczelnic ta rurkę, co trzeba wykręcić... 

• Przez jondir989
      Witam! Czy John Deere 5100R (nowe modele) są fabrycznie wyposażone w isobus? Czy jest to opcja?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.