News
rollo29

John deere346 kostka proszę o kontakt użytkowników

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rollo29    52

Prośba do szczęśliwych posiadaczy prasy John deere 346 lub podobny model 3...Zerwał mi się główny łańcuch napędowy przy wałku ,i moje pytanie ile on liczy ogniw ,czy konieczne (napewno tak)jest ustawienie" zapłonu".😱😱😱😱😱😰😰

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zico99
      Witam 
      Brał ktoś ciągnik w tym finansowaniu? Jak to wygląda przy modernizacji? Jaki wkład własny? Jaki długi okres kredytowania?
    • Przez darsonspire
      Chcial bym sie cos dowiedziec o tej seri, mnie interesuje model 610 ale z mila checia zapoznam sie z opinniami na temat ogolnie tej seri 600. Jakie spalanie, awaryjnosc elektroniki i mechaniki jakie opcje warto dobrać przy zamowieniu i wogole poznam kazda opinnie posiadaczy. Dodam ze malo mnie interesuja teksty typu szwagra brat ma sasiada  ktorego kuzyn ma takiego i jest zadowolony lub nie
    • Przez Bartek62
      Witam ostatnio zakupiłem ciągnik John Deere 6200 który ma zablokowany bieg "F". Jest na tym biegu zaślepka. Mam pytanie czy da się odblokować ten bieg? 
    • Przez tomi32
      Witam Panowie. Wyskakuje mi podczas pracy taki blad BCU523703.17 hitch system i podnosnik przestaje reagować na opuszczanie i podnoszenie muszę zgasić ciągnik i odpalić i wszystko wraca do normalności. Wyczytałem że coś z czujnikiem siły uciagu ale pewny do końca nie jestem. Jak coś to gdzie on się znajduje? Może miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać za wszystkie wskazówki z góry dziękuję 

• Przez Patryk212
      Witam mam jechać oglądać john deere 1640 z turem i jest taki problem, że nie działa tur i wspomaganie.Pan mówi, że wjechał do garażu i przestało działać. Co to może być? Jaki ewentualnie byłby koszt naprawy.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.