Skocz do zawartości

Polecane posty

lukaszx680    0

Witam wszystkich. Poszukuje instrukcji obsługi do kombajnu Massey Ferguson 7276 2000rok. Język angielski lub polski. Jeżeli nikt nie posiada to może chociaż namiary gdzie mogę taką kupić. Obdzwoniłem 10 dealerów i żaden takiej nie posiada

masseyfendt    3

Cześć

Nigdy się nie spotkałem z instrukcją w języku polskim do 7276 mam gdzieś w języku angielskim.

Posiadam za to instrukcje do 7274, 7278 są to kombajny bardzo zbliżone różnicie się tylko małymi różnicami w wymiarach i niektórych  podzespołach. Osoby, którym sprzedałem tą instrukcję i są w podobnej sytuacji jak Ty są zadowolone. Nastawy komputera, naciągi napędów oleje, nastawy młócenia i konserwacja itd. jest taka sama.

Jeśli chcesz zapraszam do kontaktu również pod 694090021, jeśli jesteś zainteresowany to mogę wykonać zmianę języka  na polski w komputerze kombajnu.

Posiadam również katalog części, pomagam w naprawach, diagnostyce

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Nowak5425
      Witam, Mam problem z Mf 5425. Problem polega na tym że giną kontrolki. Po przekreceniu kluczyka na zapłon zaświecą się wszystkie kontrolki i zgasną czyli problem nie polega na żarówkach. Gdy włączę przedni napęd czy światła itp nie zaświeca się kontrolka Nie ma kontrolki również od biegów polowe/szosowe ostatnio zaginęła również kontrolka od półbiegu. W czym może być problem ?
    • Przez uszol444
      Witam.od dłuższego czasu mamy problemy z mf A mianowicie były wymieniane przez ostatnie 2 lata dwie turbiny😑 bo brał pod koniec duże ilości oleju.cisnienia oleju niby jest w porządku.pali elegancko cały czas na zimnym czy ciepłym zima/lato.aby co czasami jak się go odpali to rzadko Ale się zdarza że zadymi,gdy się go odpali,wtedy jest gaszony i odpalony ponownie i zero dymka.🙄 wczoraj woził kukurydzę na kiszone cały dzień w transporcie i zjadł przez jakieś 10h 3/4l oleju.jaka może być faktyczna przyczyna bo wymiana turbiny co roku mija się z celem bycia tego ciągnika 🤔?
    • Przez harny666
      Witam,
      Mam ciągnik Massey Ferguson 699 i wystąpił mi w nim problem, podczas ruszania do przodu bez włączonego przedniego napędu po przejechaniu ok 0,5 m, blokują mi się przednie koła i nie da rady jechać, po włączeniu przedniego napędu koła się nie blokują ale strasznie charczy przedni napęd

• Przez Roman100
      Szukam instrukcji obsługi do komputee   AMADOS III Z 2001 roku komputer steruje prace siewnika AD 403 może ktos zna  link lub posiada tokom instrukcje  Dzieki z góry
    • Przez eddi87
      Witam, Panowie ma ktoś może instrukcję do reforma semo 88 wraz z katalogiem części? Osobiście znalazlem tylko do modelu 77. Oraz szukam nakładek drobnego wysiewu, może ktoś ma lub wie skąd sprowadzić lub gdzie kupić? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.