Gwiazda10

Renault Ares 836 -Spadek ciśnienia oleju w skrzyni biegów podczas skręcania kierownicą

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gwiazda10    0

Witam posiadam Renault Ares 836 a mój problem wygląda następująco. Podczas gdy skrece kierownica i próbuje ruszyć zapala się katrolka niskiego ciśnienia oleju w skrzyni i ciągnik staje. Dzieje się też tak podczas jazdy. Ciśnienia wszystkie pomierzone i są w normie. Wymieniona pompa hydrauliczna ta za prawym kołem oraz orbitrol. Mechanicy już nie mają pomysłów. Dodam jeszcze że gdy pompuje hydraulika na wyjście zewnętrzne to problem ginie. Ciągnik też po rozgrzaniu zaczyna wyć w okolicach skrzyni. Jakieś pomysły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazda10    0

Dobra ok już rozwiązane. Tak dla innych tylko napisze ze winna okazała się ta druga pompa od wspomagania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil5421    25
32 minuty temu, Gwiazda10 napisał:

Dobra ok już rozwiązane. Tak dla innych tylko napisze ze winna okazała się ta druga pompa od wspomagania. 

Kolego a powiesz mi coś o tym ciągniku ? jak się sprawuje ? Drogie są czesci do niego i może masz jakąś mete na tansze czesci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazda10    0

Nie wiem czy tu mogę ale chętnie pomogę na priv. Ciągnik jest bardzo wygodny i posiada bardzo dobry uciag. Części to mogę Ci powiedzieć że do silnika John deere bardzo tanie. A co dokładniej to zapraszam priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matigg    6

Witam. Mam podobny problem w Aresie 715, szczególnie nasila się to jak już wszystko jest rozgrzane. Pompa która okazała się winna to ta z obrazka ?pompa-oleju-hydraulicznego-bima5348-renault-turobin-483544625.jpg.ba8675dac25618df6eb4c53c8bcbc052.jpg


- U-R-S-U-S- c-330m i Renault 90-34 mx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazda10    0

Tak, dokladnie to ta pompa. Przy rozgrzanym będzie chodził gorzej. Ta pompa jest za lewym kołem. Bardzo prosto i szybko  ja wyjąć. Jak nie masz czym sprawdzić jej ciśnień to wyciągnij ja sobie i zobacz jak wygląda bo moja od razu wyglądała na złom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj