Polecane posty

Enter_680    0

Witam nie dawno kupiłem Zetora 7745. Chce pouzupelniać olej chydrauliczny lecz nie wiem gdzie jest wlew i miarka do wyjść i do podnośnika , wiem tylko gdzie jest do wspomagania wlew ale miarki nie wiedzę i niewiem ile mam go wlać . Traktor mam od niedawna i go topiero go poznaje więc proszę o wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadi77    317

przeciez tam jest wspolny układ ze skrzynia mostem ten sam olej co w skrzyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enter_680    0
3 godziny temu, tadi77 napisał:

przeciez tam jest wspolny układ ze skrzynia mostem ten sam olej co w skrzyni

A wiesz gdzie jest wlew oleju ?  Czy to ten że wspomagania jest połączony?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
admon1212    10
jak siedzisz na siedzeniu to masz tunel między nogami i tak na wysokości gazu masz korek na duży płaski śrubokręt jest to miarka i korek wlewu oleju . i jest tam olej hydrauliczno przekładniowy
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer15555
      Jak znaleźć taki elektrozawór bo szukam szukam i identycznego nie mogę się doszukać bądź podobnego.
      lub taki 
      są takie same lecz ten drugi jest z 2003r i ma inne numery. K KSM 11/03 VR032AA35V03  = 12V pomoże ktoś znaleźć zamiennik? 
    • Przez Majkelo
      Panowie potrzebuje skuter do ''zwiedzania'' , objeżdżania, kontrolowania pól .
      Poszukuje jakiejś firmy lub osoby prywatnej,z okolic Kutna, Łowicza, Zgierza, Uniejowa, która SPROWADZA takie rzeczy z ZACHODU (chińczyk absolutnie nie wchodzi w grę)
       
      Załączone zdjęcie dla uwagi.
       
       

    • Przez qwerty123
      Cześć
      Szukam  wszędzie nazwy tej części i ew gdzie dokupić całość lub zestaw naprawczy.Jest to część powiązana z hamulcami i powietrzem, leje mi się z niej płyn hamulcowy i niem mam przez to hamowania.Jedyne  symbole jakie znalazłem to tractor air  oraz 8 NA .Załączam zdjęcia.
      https://zapodaj.net/c345353498904.jpg.html
      https://zapodaj.net/db168a05ca25a.jpg.html
      https://zapodaj.net/cbc6ce365d7bc.jpg.htm
       
    • Przez rafi1234
      Witam, 
       potrzebuję pomocy,  w moim ciągniku, same leopard 85, poprzedni właściciel urwał bagnet od poziomu oleju hydraulicznego z tyłu ciągniku- w plecaku tuza tylego, numer 3 na obrazku poniżej. Czy ktoś mógłby podać rozmiary- długość bagnetu od korka wlewowego oraz wysokość kresek min i max poziomu oleju w same . 
       
    • Przez Rogal05
      Koledzy pomóżcie w zlokalizowaniu czujnika ciśnienia oleju hydraulicznego w Renault Ares 626. Załącza się kontrolka podczas pracy. W niektórych przypadkach podczas zmiany biegów. Stan oleju OK, podnośnik normalnie pracuje, skrzynia przełącza itd. Chciałbym zacząć od wymiany czujnika ale porównując to co ja uważam za czujnik ciśnienia w skrzyni z tym co jest do kupienia jako czujnik pasujący do tego modelu to głupieje gdzie on jest.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj