kepa416

MDW 524S - napinacze łańcucha podajników

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kepa416    1

Witam serdecznie, czy ktoś mógłby podesłać jak wyglądają napinacze łańcuchów po prawej stronie kombajnu chodzi o te od napędu podajnika zbożowego i kłosowego. U mnie są metalowe rolki i łańcuch idzie dołem, ze schematu w katalogu widziałem że idą górą ale nie mam nr samej rolki czy tego jak one wyglądają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037
ja mam plastikowe ślizgi i łańcuchy góra idą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kepa416    1

Jesteś w stanie zrobić mi zdjęcie takiego ślizgu? Może uda mi się coś dopasować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gorbaczow
      no własnie - mam do was pytanie - jeszcze nie podjąłem konkretnej decyzji ale raczej w przyszłym roku zmienie kombajn tylko nie wiem czy poprostu kupić nowszego rekorda czy skusić się na Fortschritta - mam rekorda z roku 1987 i mam zamiar zmienić na kombajn minimum 5 lat młodszy - doradzcie
    • Przez ktomek154
      Witam!
      Przymierzam się do zakupu kombajnu marki New Holland modelu tx 34 z roku 1992. Nie mogę nigdzie doszukać się informacji na temat awaryjności, zalet i minusów tego kombajnu. Kombajn będzie mi służył do koszenia ponad 100ha zboża jak i ok 100ha kukurydzy. Proszę o pomoc. Dodam, że w grę wchodzi jeszcze kombajn MDW Fortschritt 525H lub 527. Cena jaką operuję wynosi do 100 góra 120tyś. zł. Jestem otwarty na inne propozycje i chętnie przeczytam opinnie na temat Waszych kombajnów.
      Pozdrawiam!
    • Przez pAvCiO3oo9
      Witam. Przeglądałem ostatnio internet w poszukiwaniu odpowiedniego kombajnu. Przypadkiem wpadłem na ogłoszenie kombajnu MDW 526. Wcześniej nie wiedziałem że MDW o takich numerach istnieje. A że jest niedaleko mnie i za rozsądne pieniądze postanowiłem poczytać o nich. Niestety wyczytałem że wyprodukowano ich tylko 12 sztuk. Teraz mam pytanie do was czy warto zainteresować się takim modelem kombajnu czy może raczej poszukać coś w stylu MDW 524. Liczę na odpowiedź. 
    • Przez pAvCiO3oo9
      Witam. Mam pytanie czy ktoś się orientuje czy jest gdzieś do kupienia czujnik strat taki jak na zdjęciu. Z góry dzieki za odpowiedz. 

    • Przez pi0tr
      Witam. Mam w swoim gospodarstwie kombajn MDW 525H, kombajn ogólnie spisuje się nieźle poza jedną dość uciążliwą dolegliwością. W trakcie omłotu zboża trochę słomy przedostaje się na sita i dostaje się ona między żaluzje. Po około godzinie przednia część górnych sit zabita jest słomą i należy je oczyścić, Dzieje się tak tylko z przodu sit, nawet przy dosyć silnym wietrze. Ponieważ słoma spada też na sita dolne jej część przedostaje się do zbiornika na zboże. Jakieś pomysły co z tym fanem można zrobić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj