Polecane posty

12145    0

Witam, nigdzie nie mogłem znaleźć tego tematu więc postanowiłem utworzyć nowy. Zwracam się do Was z prośbą/ zapytaniem gdzie znajduje się regulacja obrotów prędkości nagarniacza w Claas'ie Mercator'ze 70/75. W katalogu nic nie mogę znaleźć, w internecie też nic nie zobaczyłem. Pozdrawiam, i proszę o w miarę szybkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    211
Z prawej strony kierownicy , przy rozdzielaczu hydrauliki taka korbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12145    0
14 godzin temu, ovi napisał:

Z prawej strony kierownicy , przy rozdzielaczu hydrauliki taka korbka

Nie mam tam nic, jest otwór w tej "skrzynce" ale jest on zaklejony. Czy jest możliwe żeby regulacja obrotów była przy nagarniaczu?, bo jest tam jakieś pokrętło ale żadnej linki nie widzę. Może niemiec przerobił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79
19 minut temu, 12145 napisał:

Nie mam tam nic, jest otwór w tej "skrzynce" ale jest on zaklejony. Czy jest możliwe żeby regulacja obrotów była przy nagarniaczu?, bo jest tam jakieś pokrętło ale żadnej linki nie widzę. Może niemiec przerobił :/

Wrzuć foto jak tam jest to prędzej sie zorientujemy jak jest u Ciebie, bo normalnie powinna być linka od chedera i pokrętło na koncu linki, które to jest mocowane obok rozdzielacza aby było pod ręką do szybkiej i płynnej regulacji motowideł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

witam, mam pytanko-czy jest regulacja tej linki np przy kole? Jak naciagne linkę na maxa to i tak nie mam najwolniejszych obrotów, a widzę, że koło może jeszcze się zejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Jest regulacja,, linka w kole wariatorowym zakończona jest elementem nagwintowanym i zakontrowana nakrętką, tam regulujesz.

Edytowano przez Pigmei
Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mamjuzdosc
      Witam, Jaki powinien być luz zaworowy w silniku Deutz 1000.6 AT 130KM, traktor Same Antares II 130 Turbo?
      Nie znalazłem nigdzie konkretnych informacji na ten temat. Pozdrawiam.
    • Przez UncikEA
      Witam posiada Mf 3095 sprowadzonego z Anglii.Ciągnik posiada skrzynie 16x16(32x32 nie którzy tak ją nazywają)  z przyśpieszaczem(półbiegiem),Ciągnik porusza się tylko do 30km/h,czy jest jakaś możliwość aby go odblokować do 40km/h? 
    • Przez adamek1942
      Witajcie ;] czy jest możliwość  aby wałek sprzęgłowy  się cofnął w stronę skrzyni  przy wymianie sprzęgła ???  po wymianie sprzęgła wyje skrzynia a nie wyła ani grama, przy składaniu słychach było jak ten wałek wskoczył lekko ale może to lekko było za mocno ??
      Dekielek za pompa nie był odkręcany, ale wiem ze są tam nakrętki 2  właśnie od regulacji tego wałka, jest możliwość aby się one odkręciły i ten wałek się przesunął,  czy raczej  łożyska z wałkiem poszły razem - jeżeli tak  to jak tymi nakrętkami skręcę to ten wałek się cofnie z powrotem  chodź by trochę ???  
      Podpowiedzcie coś ;]    Pozdrawiam
    • Przez case-and-case
      Witam mam problem z ładowarką 526s . Silnik perkins 100km pompa rotacyjna delphi . Od jakiegoś czasu po odpaleniu ładowarka chodzi nie równo , telepie całym silnikiem dopiero po paru minutach się uspokaja i chodzi równo . I dzisiaj pojawił się problem z gaszeniem , po przekręceniu kluczyka silnik spada na bardzo niskie obroty ale nie gaśnie . Ktoś miał taki problem ?
    • Przez kellyq
      Mam problem z obrotami. Po odpaleniu na wolnych obrotach obrotomierz najpierw pokazywał 700 obrotów, po pewnym czasie 800 itd. Aktualnie na wolnych obrotach pokazuje ok. 1000. Podejrzewam że pada ten trybik który daje napęd na linkę obrotomierza. Pytanie czy da się go wymienić bez rozbierania połowy ciągnika?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj