Mati2812820

Zwężenie kół Renault Ares

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mati2812820    3406
Napisano (edytowany)

Witam. Zastanawiam się o ile zmniejszyłby się rozstaw kół tylnych po przełożeniu stronami tzn. lewe koło w miejsce prawego i na odwrót? Chcę zwęzić rozstaw bo ciągnik jest za szeroki pod moje maszyny.

https://naforum.zapodaj.net/7d76730940e4.jpg.html

https://naforum.zapodaj.net/58b3e03d269d.jpg.html

Edytowano przez Mati2812820

Maniek101    122
Napisano (edytowany)

za wiele nie poszalejesz jak masz zaspawane uchwyty, a jak zamienisz stronami to zwęży się o jedno ustawienie

Edytowano przez Maniek101

Wiadomość z agroFakt.pl

Mati2812820    3406
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, tomek2201 napisał:

ja odwróciłem i z 265 cm zrobiło się 235. opony szerokość 520

Ale nie obciera nigdzie?

54 minuty temu, Maniek101 napisał:

za wiele nie poszalejesz jak masz zaspawane uchwyty, a jak zamienisz stronami to zwęży się o jedno ustawienie

O jedno ustawienie tzn?

Edytowano przez Mati2812820

Maniek101    122
2 minuty temu, Mati2812820 napisał:

Ale nie obciera nigdzie?

O jedno ustawienie tzn?

przestawienie na uchwytach daje po 5-8cm na stronę, a obrócenie tarczy nie wiem bo nie przekładałem, możesz sprawdzić w instrukcji lub po prostu zmierzyć od piasty do rantu felgi jaka jest różnica

tomek2201    14
nic nie obciera. przekładałem koła z jednej strony na drugą i felgi też obracałem.

Mati2812820    3406

Pomierzyłem i po zwężeniu tył będzie miał ok. 200 cm, przód jak się zwęzi też będzie coś ok. 200.

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez grzegorzpudlo
      Witam, 
      Potrzebuję informacji na temat ustawienia sprzęgła w ciągniku Renault 651.4. Jak ustawić sprzęgło w tym modelu? Jaka powinna być odległość między łapkami a dociskami ?
    • Przez gumis567
      Witam.
      Mam problem z Ciągnikiem Claas Ares 567 ATX.  
      Co jakiś czas nieregularnie na zegarach zaświeca się kontrolka akumulatora z piorunem, a na wyświetlaczu  błąd  314,414. Silnik zaczyna  nierówno pracować Tak jakby 'plewi',Przerzuca sam na inne przełożenie o nie można zmienić biegi podczas  gdy błąd jest aktywny,sam rozlacza i załącza  przedni napęd. Po ustąpieniu błędu często nic się nie dzieje, czasem jednak nie może się wkręcić  na wyższe  obroty niz  1800. Po zgaszeniu silnika wraca  do normy,  aż do ponownego pojawienia się błędu. 
      Jest w stanie ktoś doradzić  gdzie można by szukać przyczynę?  Miał  ktoś podobne objawy  ?
    • Przez DEMONxXx
      Witam 
      Da się samemu zregenerować rozdzielacz EHR?  Chodzi mi o wymianę uszczelnien to coś pomoże czy wyrabiają się tam części metalowe?
      są tam jeszcze jakieś uszczelnienia oprócz oringów na elektrozaworach?
    • Przez DEMONxXx
      Witam muszę wymienić blokadę tylnego mostu elementy zazębiające. 
      Da się to zrobić od strony koła bez zdejmowania górnej pokrywy mostu?
    • Przez Patryk212
      Witam mam taki problem, że renault nie chcę jechać ani do przodu ani do tyłu. Mrugają kontrolki i nic. Powoli opuszcza podnośnik i słabo działa wspomaganie.
      20181122_131530.mp4

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.