News
NakaHead

Deutz D 6206-Gdzie szukać częścci zamiennych skrzyni ?

Polecane posty

NakaHead    0

Witam jak w temacie mam pytanie odnośnie zamienników do skrzyni z traktora jakim jest deutz d6206  dokładnie chodzi mi o "przesówke reduktora " są inne modele z tą samą skrzynią ? dziękuje z pomoc

peewee1984    27

Pewnie są, ja do swojego DX 90 2 miesiace szukalem zebatki do reduktora, ale bez skutku, albo nie pasowaly, albo byly w gorszym stanie niz ta moja. Nie szukaj po modelu tylko ogolnie po czesciach do deutza, ja przegladalem wszystkie oferty, szukalem po zdjeciach itp. Jak cos bylo podobne to wysylalem zdjecia z wymiarami i czekalem na odpowiedz. Ale ceny bywaja kosmiczne, za byle zebatke 500-1000 zl... Pytalem nawet w serwisie, ale cena w euro i czas oczekiwania do 3 miesiecy bo ciagnik z 78 roku to czesci na polkach nie leza. Jeśli masz w okolicy jakis dobry warsztat slusarski to chyba taniej wyjdzie dorobic

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj