Skocz do zawartości
News
michal_xs

Wycinak Fella TU 170 -Jak wymienić linkę

Polecane posty

michal_xs    3

Witam podpowie ktos jak wymienić linki w wycinaku kiszonek fella tu 170? Chodzi mi bardziej o to jak odkrecic linke od tej calej prowadnicy co sa noże?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kuba9449
      Zdecydowałem sprzedać swojego JD, ponieważ bardzo mało u mnie pracuje (zaledwie 380mth), stan jak nowy, cena 199tyś netto. Więcej informacji w ogłoszeniu: https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-john-deere-6100mc-jak-nowy-120km-400mth-tls-CID757-IDuUwjR.html

Sprzedaję również przyczepę do bel (naczepa z wózkiem dolly), stan techniczny bdb, 19tyś netto. https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-dolly-naczepa-do-bel-niskopodwoziowa-krone-tir-siodlo-CID757-IDsYL1x.html

Tel kontaktowy: 880 803 133
    • Przez MrRozgunek
      Witam tak jak w temacie: Jak oceniacie wydajność rzepaku biorąc pod uwagę zaistniałą suszę? Mówiąc szczerze u mnie myślałem, że będzie gorzej jednak biorąc pod uwagę właśnie tę suszę to plon nie jest najgorszy. A plon kształtował się na poziomie około 3 t/ha. Pozdrawiam!  

• Przez Rolnikson
      Witam. Posiadam kombajn volvo s830 i pękł mi pasek od mlocarni, a patrzyłem żeby wymienić pasek od mlocarni trzeba zdjąć paski jezdne i jest właśnie w tym problem bo nie wiem jak je zdjąć. Jest tam coś żeby je poluzowac czy coś ? 
      Proszę o odp z góry dziękuję ☺
    • Przez nierolnikAndrzej
      Witajcie.
      Nie mam czasu umiejętności ani sprzętu aby zajmować się ziemią więc postanowiłem oddać w dzierżawę około 12 ha. Dałem ogłoszenie. Zgłosił się facet z okolic.
      Był tam jakiś termin w maju dopłat z UE (śląskie), więc dostał umowę ode mnie. Przekazałem na początku maja przez znajomą z moim podpisem bo mnie nie było a on swój podpis z kasą miał mi dostarczyć do połowy czerwca. No i mija miesiąc jak gość się nie odzywa. Nie odbiera. Jak było blisko terminu to napisał tylko smsa że coś tam coś tam i jak wróci to zaraz mi przywozi umowę i kasę. A co najlepsze pole zaorał coś tam jeszcze i obsiał czymś. Nie rozumiem w ogóle sytuacji. Ma umowę z moim podpisem. Ja nie mam umowy z jego podpisem.
      No i teraz pytanie co ja mogę zrobić?
      Konsultowałem sprawę z radcą prawnym, wymyślił że można by gościa ścigać o bezprawne użytkowanie nieruchomości i zażądać zapłaty za 2 miesiące użytkowania czyli 1/6 rocznej opłaty plus ewentualne odsetki ustawowe za opóźnienie. Termin można liczyć do momentu aż dostarczy pisemne oświadczenie, że zaprzestał bezprawnego użytkowania gruntu oraz chciałbym, żeby w oświadczeniu zawarł co dokładnie zrobił na moim gruncie.
      Najbardziej się obawiam że facet będzie sobie ściągał jakieś dopłaty z mojego gruntu bo ma tą moją umowę z moim podpisem. Nie mam pojęcia jak to działa. Powinienem iść do Agencji Rolnictwa i to zgłosić? Czy może też zgłosić przestępstwo na policji? Doradźcie coś proszę bo nie chcę mieć problemów, a wygląda na to, że trafiłem na oszusta.
      Pozdrawiam
    • Przez Kurładobryrolnikimajster
      Witam
      Mam prase metal fach i owijałem tylko sznurkiem i teraz kupiłem siatkę i pytanie jest takie 
      Jak wyłączyć sznurek żeby się nie załączał?
      Z góry dzięki za odp.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.