Polecane posty

Witam. W moim mf przestał działać wom, napęd zmiana żółw zając, jest na żółwiu i reszta kontrolek zgasła. Kiedyś miałem podobnie ale ruszyłem wtyczką i było okej. Dodatkowo nie pokazuje prędkości jazdy. Proszę o szybką pomoc.

• Haha 1

Gość BaszaPasza11   
Gość BaszaPasza11

Możliwe że są szczotki w alternatorze wytarte. A jak są dobre to zobacz czy EHR działa bo kolega w 8120 miał tak że nie działał mu podnośnik i wom a przyczyną była odpięta jakaś wtyczka poprzez mycie

Wiadomość z agroFakt.pl

A więc tak, wstępnie instalacja sprawdzona i jest okej, alternator niedawno robiony był więc też jest okej. Doszedłem do tego że prawdopodobnie padł czujnik cisnienia oleju w skrzyni który wszystko psuje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pisarz
      Proszę o pomoc, może ktoś z użytkowników ciągnika Claas Axos 320 miał taki problem:
      od pewnego czasu -jakieś 3 mies.- często blokuje mi się kierownica podczas jazdy  a kilkanaście dni temu zrobiłem sprzęgło, później tur powoli słabł, myślałem że to przez olej więc zmieniłem (olej hydrauliczno-przekładniowy, nie oryginalny Claasa tylko inny ale niby parametry takie same), filtry założyłem nowe a teraz już w ogóle nie ruszę turem -nie wiem co to się podziało, czy rzeczywiście gęstość oleju jest zła (ale niby wlałem 10W) i to że olej nie jest oryginalny Claasa? Czy coś by się stało z pompą i tak to się wszystko zablokowało? prosiłbym o pomoc  lub poradę

• Przez Lukasz123456
      Wyswietlacz cyfrowy nic mi nie pokazuje jak zapale ciągnik. Jedynie jak włączę zapłon to pokazuje kontrolke od ładowania . A jak włączę na świecie żarową to pokazuje motogodziny . Jak to można naprawić? 
    • Przez mati_0790
      Witam
      jestem zainteresowany kupnem Case 885 XL i obejrzałem już kilka sztuk i jeden przypadł mi do gustu pod każdym względem. I ceną, sprawny mechanicznie tam wiadomo do poprawek wizualnych itd ale intrygują mnie w nim migajace/ świecące kontrolki handlarz nie ma pojecia co to jest a w internecie nie mogę też za wiele znaleźć na ten temat może wy pomożecie?
      Kontrolka 1 świeci sie na czerwono. Ikonka haków podnośnika, podnośnik działa góra dół regulacja szybkości też wiec nie wiem o co chodzi
      kontrolka 2 pomarńczowa lampka miga cały czas po przekręceniu kluczyka na zapłon i po odpaleniu o co chodzi? 

ogólnie jak by ktoś miał jakiegoś manuala serisowego albo obsługowego chętnie przejrzę
    • Przez DemsKiLS
      Witam czy mógł by mi ktoś opisać te kontrolki i klawisze co do czego sluży z góry dzięki 

• Przez bartus14
      Niedawno nabyłem mf 6495 2005r. Silnik sisu skrzynia dyna shift  Ma problem powyżej 1.5 tys obrotów mrugaja kontrolki swiecy zarowej ,zapchanego filtra ,wlotu powietrza i wyskakuje blad 36. Co jest nie tak? Mial ktos takie objawy?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj