Polecane posty

Carbo234    0

Czy w FIATAGRI 82-94 da się zmienić olej w skrzyni? nie mogę znaleść olejów przekłdniowych. Jak tak to jaki olej polecacie

kizak    104

Jakoś nikt się nie odezwał. Wylać to podejrzewam jak w każdym jednym,ewentualnie  dwoma korkami [nie wiem jak jest]. Mam starszego,to wlew jak i zarazem otwór rewizyjny znajduje się przy prawym kole i jest słabo widoczny.Hydraulika jest na pewno oddzielna.   Mi zaproponowali do skrzyni fusch agrifarm mott,hydraulika fusch utto.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kurtz
      Witajcie! Poszukuję jakiegoś dosyć taniego ciągnika 4x4 przeznaczonego w 80% do zrywki i w 20 do transportu.
      Moc myślę w graniach 50-60KM. Istotne ciągnik musi być maksymalnie prosty, zwykły mechaniczny!!! Żadnej zbędnej elektroniki, hydraulicznych napędów itd. Powinien być zgrabny i zwinny. I byle nie MTZxD Mam awers do ruskiego sprzętuxD Miałem kupić C-360 i założyć przód, ale stwierdziłem że chyba wolę trochę dołożyć i coś fabrycznego kupić.
    • Przez daniel002d
      Witam. czy ktoś wie do czego slużą te dwie zawleczki, które są tak jakbyw misie olejowej i korpusie przez które ucieka mi olej silnikowy?
    • Przez matijas67
      Witam 
      Kupiłem wczoraj ładowarkę teleskopowa New Holland LM 430 rok 2001 
      Sprzedający mówi że olej powinien być zmieniony, Ale on wie tylko ze tam jest jeszcze czerwony olej( ładowarka z Francji sprowadzona) A nie wie jaki dokładnie tam olej jest

Jest to olej do skrzyni i hydrauliki (hydrauliczno-przekladniowy)
      1. Wie ktoś jaki olej mogę tam dolać ? Gość mówił że olej fusche mogę dolać Ale chce się poradzić jeszcze
      2. Może lepiej wylać i zalać nowym ? Tylko jakim

• Przez Llukas123
      Witam wszystkich
      Prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu w Belerus-ie 920... Dokladnie rzecz biorac jakims cudem olej z układu hydrualicznego przedostaje sie do skrzyni biegow... Czy ktos z forum mial styczność z taka awaria ?? Bylem u paru znajomych rolnikow, ale kazdy mowil co innego...jeden z nich  stwierdzil ze to wina pompy hydraulicznej 
      Jak myslicie .. Pozdrawiam 
    • Przez michalnh
      Wiecej informacji w linku poniżej lub pod numerem telefonu 669 554 908. Cena do negocjacji.
      https://www.olx.pl/oferta/talerzowka-brona-talerzowa-akpil-v-ka-3m-ciezka-mocna-jak-nowa-CID757-IDvFp55.html

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.