debrzyna

Wydajnosc pompy standardowej C 360

Polecane posty

debrzyna    2031

Może ktoś wie albo potrafi wyliczyć jaka będzie wydajność pompy przy obrotach silnika 1200 Potrzebuje to wiedzieć zęby dobrać odpowiedni silnik hydrauliczny do transportera pokosu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Wydajność nie będzie się miała jak 1200/2000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koloas    4
zadzwoń do prducenta pompy jaką ma wydajnośc przy jakich obrotach a potem kłania się matematyka 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debrzyna    2031

Wrócę do tematu To są parametry pompy i pytanie Te 1500 obrotów przy wydajności to są obroty silnika ? A predkosc obrotowa 800 2500 dotyczy silnika czy pompy ?

 

 Ciśnienie min. 12MPa 
 Ciśnienie max. 15MPa 
  Wydajność 25,7 dm3/min ( 1500 obrotów )  
  Kierunek obrotów: lewy  
  Prędkość obrotowa 800-2500 obr/min  
 Objętość geometryczna 19,5 cm3/obr 
 Śruby mocujące 4 x 10mm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maret98
      Muszę wymienić pompę hydrauliczną w Valmet 8400 z 96r. bo tylni TUZ wolno podnosi. Szukam i nie wiem którą wybrać - tyle ich jest np te dwie:
      -http://www.rol-parts.pl/pompa-hydr-valtra-valmet-32863100-33561800-0510766313,id7140.html
      http://www.rol-parts.pl/pompa-hydrauliczna-valmet-bosch-32863100-33561800-0510766313,id7246.html
      Różnica prawie 1000 zł. Warto dopłacić do boscha - czy to na pewno oryginalny bosch?
      Ktoś coś poradzi, a może kupić w innym sklepie, albo w stacjonarnym. Jak będzie z gwarancją? Jest w ogóle gwarancja na pompy hydrauliczne?
      Czy może tą pośrednią?
      http://www.rol-parts.pl/pompa-hydrauliczna-valtr-valmet-31852310-34306100,id14801.html
    • Przez biszu
      Kupię tura do c360 stary typ na sankach. Rejony Podkarpacia, swietokrzyskiego, lubelskiego. 
      Wszelakie informacje proszę na priv.
      Pozdrawiam.
    • Przez NABUCH
      Witam . Dobiega żywota pompa w moim pilmecie 412.  Na rynku jest sporo zamienników.  Możecie polecić coś sprawdzonego co przeżyje nie tylko gwarancję .2 lata temu zmieniałem zaworki i popracowały rok. Jeżeli całe pompy sa takie to będę  remontował swoją. 
      Moja wyglądem przypomina tą

    • Przez Daaniel766
      Witam. Mam taki problem z opryskiwaczem, że ciecz z dysz pulsuje. Zawsze pryskalem na wolnych obrotach ciśnienie stałe i elegancko szlo. W tym roku mam taki problem, że widzę jak ciecz z dysz pulsuje również na wyższych obrotach, znikomo, lecz jednak pulsuje. Następnie zauważyłem jak wskazówka na manometrze faluje lekko i następne objawy to takie, że słychać jak pompa pracuje i po pewnym czasie jakby ta pompa się lekko zapowietrzala lub coś takiego, słychać inna jej prace. Ktoś pomoże co może być?
    • Przez mchojecky
      Witam. Składałem wniosek w sprawie dofinansowania małych gospodarstw. Zostało rozpatrzone pozytywnie i teraz szukam sprzętu do mojego Ursusa C-360. Chodzi o belownicę. Budżet wynosi do 60 tysięcy złotych. Jaką belownicę polecacie do tego ciągnika? Proszę o pomoc i określenie cech, które są ważne u belownic. 
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj