robertbara

Kalibracja skrzyni Vario

Polecane posty

robertbara    64

Witam.

Temat w ogólnym bo dotyczy serii 400, 700, 800 .

Czy jest ktos stanie pomóc mi zrobić kalibracja skrzyni w 414 z 2012 roku?

Przebieg 3500 mth. Pierwsza wymiana oleju na 2 tyś a teraz co 1500 będzie robiona.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wladekt25aaaaaa
      Witam od 20 Lat posiadam ten ciagnik jakim jest T25a rocznik 84 .
      1 Problem jest taki ze podczas orki wyskoczyly biegi oralem 3 polowa obroty 1200-1400 okazalo sie ze tryby byly do wymiany wymienilem 3 tryby i dokupilem druga wajche typu rewers po zamontowaniu wszystkiego skrzynia wyje caly czas tylko na 3 i 1 na tych co wyskoczyla . Co mam robic?
      2 problem taki jest ze z roku na rok brakuje mu sily mianowicie kleka w rotacyjnej dymi na czarno i siwo wymieniany byl 1 wtrysk pompa byla kupywana okolo 5 lat temu jest do dzis w plugach unia grudziadz 2 brak sily  podkladanke robie 3 grudziadzkimi ale ewidentnie brakuje mu mocy co mam robic
      3 problem jest taki dotyczacy elektryki gdy wlaczam halogeny pala sie bezpieczniki gdy odlacze prawy to lewy pracuje caly czas a jak podlacze prawy to koniec wszystko sie pali tak to krotkie dlugie sie wlaczaja aby kierunki wiec bardzo prosze o pomoc mam 16 lat moj tata byl fachowcem jesli chozi o t25 niestety zmarl zostalem sam wiec chcialbym sie nauczyc go robic Prosze o pomoc
    • Przez Miro010
      Witam, mój znajomy posiada MF 3070 mówił że wymieniał jakiś czujnik od obrotów wałka z plastiku ponieważ był uszkodzony i ciekł olej ze skrzyni, przy wyciąganiu trzeba było kombinować żeby jedną część która została w korpusie wyjąć, co prawda się udało ale niestety kawałek który się ukruszył wpadł do środka i nie wiadomo co teraz z tym fantem robić ni jak tego nie widać a ciężko to będzie wyciągnąć co poradzicie z tym zrobić? może mu uszkodzić jakoś skrzynie w sumie to nie metal tylko miękki plastik więc trybów nie ma szans ruszyć tylko czy nie będzie miało wpływu na resztę skrzyni? Dzięki za rady
    • Przez krzysztoffo
      Witam ostatnio żucił mi się w oczy John deere 6810 z 2002 roku posiadający skrzynię auto power.Ciagnik obejzalem wszystko mi w nim pasuje Tylko obawiam się tej skrzyni.Jakie są wasze opinie na jej temat,na co zwrócić uwagę przy niej i jakie są ewentualne koszty naprawy.Dodam iż ciagnik posiada 8tyś mth.
    • Przez marekkucybala2
      Witam, od kilku lat jestem posiadaczem ładowarki teleskopowej Matbro TS280. Chciałbym w końcu wymienić filtr oleju skrzyni biegów, ale nie mam pojęcia w którym miejscu dokładnie się znajduje. Czy posiada ktoś podobny sprzęt i może mnie mniej więcej nakierować?
      Pozdrawiam. 
    • Przez Zicodawid
      Panowie potrzebuje szybkiej pomocy  czy może ktoś ma zalany olej agrol u w Ursusie c 912  on jest olejem hydrauliczne przekladniowy. Do tej pory  był własny hipol ale był problem z rozruchem walka gdy było zimno teraz wszystko remontuje wymiana tarczek pompki i chce właśnie zamienić olej ale nie wiem czy nie będzie za rzadki  i czy nie będzie wałek stawać jak się rozgrzeje 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.