Eryk122

Problem z numerem vin

Polecane posty

Eryk122    0

Witam,

Zakupiłem traktor Case 1056xl z Holandi który nie był nigdy rejestrowany ,aby go zarejstrować w PL musi przejść szczegółowy przegłąd tzw "zerowy" 

Niestety diagnosta nie potrafi znaleść numeru seryjnego nabitego na traktorze i bardzo się o to czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

Niestety diagnosta nie potrafi znaleść numeru seryjnego nabitego na traktorze ?

Nie potrafi czy nie ma tego numeru

numer przy chłodnicy na ramie , tabliczka w kabinie na kolumnie kierowniczej

jak nie ma tego numeru to nie ma rejestracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryk122    0
Dnia 14.07.2018 o 10:24, waldac napisał:

Niestety diagnosta nie potrafi znaleść numeru seryjnego nabitego na traktorze ?

Nie potrafi czy nie ma tego numeru

numer przy chłodnicy na ramie , tabliczka w kabinie na kolumnie kierowniczej

jak nie ma tego numeru to nie ma rejestracji

Numery w kabinie są ale diagnosta upar się że numer VIN ma być po parowej stronie ciągnika. Rano zobaczę czy jest tam ten numer tam gdzie mówisz 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12186
może masz na ciągniku ramę od tura/tuza może ona zasłaniać szukaj na ramie przy przednim prawym kole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do innego diagnosty niech sie wysili i poszuka . Pozatym diagnosta powinien wiedziec gdzie sa numery dokladnie w koncu to on jest od ich sprawdzania i stanu ciagnika a jak nie wie to niech sie dowie za cos sie im placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryk122    0
9 godzin temu, slawek74 napisał:

może masz na ciągniku ramę od tura/tuza może ona zasłaniać szukaj na ramie przy przednim prawym kole .

Jest rama od tuż ale jest ona montowana oryginalnie i zbyt nie można jej odkręcić 

8 godzin temu, Kacperkuj-pom napisał:

idz do innego diagnosty niech sie wysili i poszuka . Pozatym diagnosta powinien wiedziec gdzie sa numery dokladnie w koncu to on jest od ich sprawdzania i stanu ciagnika a jak nie wie to niech sie dowie za cos sie im placi

Diagnosta się upar że numer ma być przy prawym kole wybity na ramkę ale go tam nie ma. Byłem u niego już trzy razy wsztkie numeru się zdradzają ale on się upar tego numeru. I jeszcze chciał dzwonić na policję że numerów nie ma z prawej strony. On jest jakiś pojeba... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mateusz7486
      Witam wszystkich serdecznie !
       
      Chciałbym się dowiedzieć czy można gdzies znaleźć numery vin w BIZONIE Z056 SUPRZE Z 1882r. ( potrzebne do ubezpieczenia) ponieważ tabliczka zanamionowa została kiedys zerwana (nie przeze mnie).
       
      Proszę o szybką odpowiedź oraz pozdrawiam mateusz7486.
    • Przez Zetix
      Witam... mam pytanie Pacjent to zetor12011 deluxe rocznik 1980. Rozchodzi się o ten numer 8600060202465P6 i od czego jest ten numer? Możecie mi podpowiedzieć gdzie szukać tego w ciągniku ?
    • Przez marekbuli
      Witam Jak w temacie. Przyczepa 8 tonowa to ma z prawej strony przy przednim kole ale 60.11 to nie wiem. Pomocy
       Pozdrawiam
    • Przez marekg180913
      Witam
      Gdzie mogę znależć numer VIN w deutz agrotron 120 z 2000 roku ?
      Wie ktoś może ?
       
    • Przez daniel1wisniewski
      Witam wszystkich
      Dwa lata temu zakupilem od posrednika ciagnik rolniczy Case mx120 z 1999 roku sprowadzony z kompletem dokumentow.
      Po 2 latach na przegladzie diagnosta stwierdzil niekompletny nr VIN.  Jest w dowodzie wpisane 10 znakow tak jak bylo na dowodzie zagranicznym.
      Na ramie jest natomiast 17 znakow. Pietwsze 7 znakow nie widnieje w dowodzie rej.
      Czy konieczna jest interwencja rzrczoznawcy i wymiana dowodu? Czy moze 10 cyfrowy VIN jest zupelnie normalny.
      Prosze o pilna pomoc.
      Pozdtawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj