Skocz do zawartości
News
zulus

nowy belarus1221.2 czy case wx135 używany do 2000roku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zulus    0

Jak w temacie nowy czy stary mam belarusa 920 to wiem co to ciągnik ze wschodu ,case troche znam smam obawy jeden nowy ale awaryjny a drugi też ma wady i zalety poradzcie co zrobić z góry dziękuje

masz jednego ruska i chcesz się pchać w drugiego?Ja mam dwa i mam już dość tego braku komfortu jakiegokolwiek.Pomimo ,że nie mam z nimi większych problemów to pora na coś wygodniejszego i mocniejszego.

zulus    0

Tak wiem rusek komfortu brak ala mi bardziej chodzi jak teoretycznie je porównać moc ta sama 135km komfort niebo a ziemia ale??? reszta czas eksploatacji i koszty załóżmy 12 lat.

Wiadomość z agroFakt.pl

ja bez wahania używany ;) na ruska nawet bym nie patrzył. Za taką kasę masz piękny ciągnik używany

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jarekvip99
      Która z tych maszyn będzie lepsza gruber na 7 łap czy agregat do uprawy bezorkowej na 11 łap z podcinaczami? głównie chodzi o uprawę po żniwach po ściernisku na około 10-15 cm. która będzie lepiej mieszała wszystko?
    • Przez karol2306
      Cześć

W swoim Mx nie mam fabrycznej amortyzacji tylnego tuza. Ostatnio urwałem wieszak i znalazłem temat dotyczący zastosowania hydro-akumulatora w układzie podnośnika tak aby podnośnik miał funkcje "pływania". Przerabiał to ktoś u siebie? Ewentualnie ktoś się może orientuje jakiej pojemności trzeba zastosować hydro-akumulator tak aby działało to poprawnie??
    • Przez marcin117384
      Witam Wszystkich posiadaczy Case-ów Może ktoś podpowie z mechaników  jak postępować w przypadku takiego problemu . Oto kupiliśmy w tym roku takiego Case-a 895 (długo stał u handlarza i u poprzedniego na Zachodzie też )... i odłożyła się w oleju skrzyniowym woda . Wymieniłem  (odkręciłem dwa korki spustowe zaraz za wałem przedniego napędu i na skrzyni (to znaczy trochę bardziej do tyłu ) olej na nowy  (HY-TRAN )  tyle że nie mam miarki i nie wiem ile powinienem wlewać {TU LICZĘ na Waszą pomoc drodzy forumowicze -ile ? }   Wymieniłem  też  pompę hydrauliczną  i mam duży kłopot bo zalany olej wygląda jak ten który wylałem  jest to szarobiała maź ....  Tu pytanie do mechaników jak pozbyć się wody zalegającej w uchyłkach skrzyni biegów - ręce mi opadają . Olej jest drogi a ja zarzynam nową pompę . Spuszczając poprzednim razem olej czekałem dobę aż ścieknie ... założyłem nową pompę filtr i zaraz musiałem pozbyć się filtru bo był sklejony przez wodę  . Teraz jest sporadycznie używany i chodzi bez filtracji ... chciałem ponownie wymienić olej ale myślę że to nic nie da bo dalej jest woda w skrzyni ... Jakieś pomysły ????
    • Przez Kondzio342
      Witam. Panowie zakupilem wapno 27ton. Wszystko super wapno weglanowe. Tylko nie ma czym go wysiac. po badaniach wyszlo ze zienie bardzo zakwaszone i wyliczyli doradcy okolo 5 ton na ha? Czy moge to rozrzucic rozrzutnikiem? To jedno dwa czy 5 ton na ha to dawka ok. Przy kwasowosci ponizej 5 czasami grubo ponizej 5?
    • Przez zielo0ony
      Witam serdecznie, 
      Przejrzałem nasze forum w poszukiwaniu opinii na temat traktorów wyższej mocy. Niestety nic sensownego nie znalazłem i w związku z tym postanowiłem założyć osobny temat. 
      Chciałbym aby każdy kto wie coś na ten temat się wypowiedział.
      Mamy do porównania Claas ARION, AXION oraz John Deere 7430 7530 lub 7720 7820.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.