Polecane posty

mrursusc330    231

siemka grupowicze ma pytanie ile powinno mniej wiecej kosztowac piaskowanie ramy i lanc opryskiwaca 300l bo zawiozłem do piaskowania i facet mi powiedział ze on za tą usługe chce 600zł wydaje mi sie ze jest to przesada i tak mysle spytam moze akurat ktos miał z tym styczność 

IMG_2366.JPG

ovi    214
u mnie kolega bierze 150/mth na silnika, za śrędnią przyczepe 600-800zł rozsiewacze do nawozu 150zł więc tyle za opryskiwacz to sporo za dużo

pawel_rawa    32
mój znajomy bierze 100-120zł/h rozrzutnik jednoosiowy robi w 3 godziny jak dla mnie a 5 godzin tak normalnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość
      Przez Gość
      Siemka, mam taki opryskiwacz, chce przerobić belkę z 10 m na 12.5 żeby pasowało mi pod rozsiewacz i siewnik 2.5m to akurat nie jest trudne tylko głównym pytaniem jest to czy da się tutaj wymienić sekcje na te stało ciśnieniowe, czy trzeba już kupić cały kompletny zawór? Myśle tutaj nad 5 sekcjami. Co mi doradzicie ?

• Przez MatiTM
      Witam!
      Myślę nad modernizacją wspomagania w ursusie 912. Wiadomo, orbitrol to najlepsze rozwiązanie lecz bardo drogie. Zastanawiam się czy maglownica od np golfa 4 po podłączeniu do układu w ciągniku zdało by egzamin. Czekam na sugestie.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam serdecznie. W związku z tym, że energia elektryczna jest coraz droższa, zastanawiam się, jak ograniczyć jej zużycie. Doszedłem do wniosku, że tracę jej dużo na oświetlenie obory w czasie doju itd. Zrobiłem plan obory która ma wymiary 10 x20 metrów. Zaznaczyłem też zwykłe żarówki 100 W. Mam ich 5 sztuk. Macie może jakieś pomysły, na jakie oświetlenie to zmienić żeby było oszczędnie i jasno? Myślałem nad zewnętrznymi lampami LED o mocy 50 W na przeciwległych szczytach ale obawiam się cienia pod krowami w czasie mycia i podłączania dojarki. Może jarzeniówki. Nie mam pojęcia. Liczę na wasze podpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie. 

• Przez abs100
      Panowie, stoję przed kupnem opryskiwacza ciaganego, będzie współpracować z ursusem 3512 tak żeby miał 2 tys litrów i belka min 20m. Polecicie coś dobrego do 30 tyś. Coś z zagranicy. Proszę jak można odrazu o opinię. pozdrawiam.
    • Przez norbert098
      Witam czy ktoś z forumowiczów przerabial obore odwracając bydło głowy do środka? Jaki koszt mniej więcej?
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj