Skocz do zawartości
[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
  • Podobna zawartość

• Przez Krystian6677
      Witam chciałbym aby ktoś z posiadających ten model się wypowiedział jak ogólnie mu się spisuje i czy jest zadowolony i kluczowe pytanie którego nie mogłem znalezc to czy Fendt 
      tej serii był wyposażony w amortyzacje przedniej osi.
      Jak sie sprawuje sprzegło czy również tak dobre jak turbo ?
      Co ze skrzynia chyba najlepiej wersja z rewersem tak?
    • Przez kamil_z88
      Panowie mam problem. Ciągnik się mocno grzeje wymieniona pompa wodna, termostat oraz pompa oleju. Chociaż ciągnik jest bardzo gorący to woda w chłodnicy jest zimna. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania Fendów ? 
      Ciągnik miał mierzone ciśnienie oleju. Na zimnym ma ponad 4 a na gorącym 1.
      Jak się rozgrzeje mocno to zapala się kontrolka od ciśnienia oleju. ( czujnik został wymieniony).

Pomocy !!
    • Przez DamianMC16
      Witam
      Gdzie mogę kupić lub zregenerować deskę rozdzielczą od ciągnika John Deere 6220.
    • Przez Krystian6677
      Czy w tej serii występowała amortyzacja przedniej osi ?
    • Przez Miotrek
      Witam.
      Mam zamiar jechać oglądać fendta 514 i 512, jest ktoś w stanie wytłumaczyć jak sprawdzić błędy w ciągniku ? i przy okazji czy da się je ręcznie usunąć? i czy w ogóle da się sprawdzić te błędy.. z góry mile widziane spostrzeżenia co do oględzin takowych ciągników, na co zwrócić szczególnie uwagę , z góry dziękuje  

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.