Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Krol295    0

Witam w moim ursusie 912 olej silnikowy wylatuje bagnetem co moze byc nie tak?

Edytowano przez Krol295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krol295    0

Gdzie jest ta odma, jak ona wyglada? I jak ja odepchac jesli zapchana?

Oleju chyba nie bierze ale nie wiem dokladnie

Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale cisnienie oleju jest ciagle miedzy 500 a 600 kPa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543
3 godziny temu, Krol295 napisał:

Gdzie jest ta odma, jak ona wyglada? I jak ja odepchac jesli zapchana?

Oleju chyba nie bierze ale nie wiem dokladnie

Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale cisnienie oleju jest ciagle miedzy 500 a 600 kPa

Odma jest z tyłu obok koła. Przykręcona na 2 śruby i musisz w nią dmuchnąć z całej siły tak abyś usłyszał  jak powietrze dostaje się do prawego przedniego koła. Tylko musisz pamiętać aby najpierw poluzować błotnik.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esab200    360
2 godziny temu, bears napisał:

Odma jest z tyłu obok koła. Przykręcona na 2 śruby i musisz w nią dmuchnąć z całej siły tak abyś usłyszał  jak powietrze dostaje się do prawego przedniego koła. Tylko musisz pamiętać aby najpierw poluzować błotnik.

Ale żartowniś z cb 😂

Gratuluję poczucia humoru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5585
Nie gadajcie od razu ,że silnik do remontu. Niedrożne odpowietrzenie skrzyni korbowej ,ciśnienie wzrasta i olejem rzuca...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krol295    0

Tak to byla odma. Przedmuchalem ja sprężarka i wszystko ok przynajmniej narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Lukecki
      Witam, jak w tytule, pod obciążeniem dźwignia wyskakuje (cofa się) 
      Odjechaliśmy tylnym mostem no i chcemy jakoś zdjąć te dolne przesuwne koło napędzające WOM (ta tulej) no ale tych widełek nie ma jak zdjąć, tak samo widełki przeszkadzają żeby wysunąć tą tulej, jak to zdjąć? Zdejmować Podnośnik i odkręcić cały WOM z koszem? 
    • Przez jarx08
      Jaki olej wlać do skrzyni w ursusie912 czy może to być hm-hlp 46? rozumiem że olej jest wspólny z hydraulika?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, wczoraj zauważyłem że miska olejowa pod bagnetem jest cała uchlapana olejem. Gdy wyciągnę bagnet strasznie chlapie olejem. Tak samo gdy odkrece wlew oleju mocno z niego dmucha. Z odmy olej nawet nie kapnie lekko sobie dmucha. Gdy silnik jest zimny to nie wyrzuca dopiero gdy się rozgrzeje olej. Możliwe że się coś zatkało? Mocy nie ubyło a na jesieni sprawdzana kompresja po 30-31 barów pacjent same explorer ii 90
    • Przez kwiat82cch
      Witam. Mam pytanie. Otóż tak, posiadam problem przy moim fohn deere 3140, wyciek jest pod tylnym mostem, olej kąpię z rurki na zdjęciu i pytanie brzmi, jak uszczelnic ta rurkę, co trzeba wykręcić... 


    • Przez uator
      Panowie, przekopałem te działy i podobnego tematu nie znalazłem. Czy ktoś się z tym uporał? Nie mogę za Boga uszczelnić tej miski. Dorobiłem fest uszczelkę pod tą misę, jestem w trakcie rozbierania, zdjąłem tą uszczelkę, i nie widać nigdzie żeby pod nią była nieszczelność, a jednak jakimś cudem olej ucieka mi do skrzyni. Nie mam ochoty kolejny raz robić dochodzenia i za 2 tygodnie znowu rozbierać. Chciał bym aby mój ciapek brał olej ze skrzyni. Niby prosty temat, puścić od pompy rurkę w dół, ale dawać filtr na końcu? Gumową czy stalową? Tam nawet nie ma jej jak zamocować, boję się żeby z czasem nie przespacerowała się w stronę któregoś z trybów. Czy ktoś robił podobną modyfikacje?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj