Skocz do zawartości

Polecane posty

Krol295    0
Napisano (edytowany)

Witam w moim ursusie 912 olej silnikowy wylatuje bagnetem co moze byc nie tak?

Edytowano przez Krol295

mani51    141
Odma drożna?

Wiadomość z agroFakt.pl

jonek98    1076
odma się pewnie zapchała,albo silnik do generalki

Krol295    0

Gdzie jest ta odma, jak ona wyglada? I jak ja odepchac jesli zapchana?

Oleju chyba nie bierze ale nie wiem dokladnie

Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale cisnienie oleju jest ciagle miedzy 500 a 600 kPa

bears    187
3 godziny temu, Krol295 napisał:

Gdzie jest ta odma, jak ona wyglada? I jak ja odepchac jesli zapchana?

Oleju chyba nie bierze ale nie wiem dokladnie

Nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale cisnienie oleju jest ciagle miedzy 500 a 600 kPa

Odma jest z tyłu obok koła. Przykręcona na 2 śruby i musisz w nią dmuchnąć z całej siły tak abyś usłyszał  jak powietrze dostaje się do prawego przedniego koła. Tylko musisz pamiętać aby najpierw poluzować błotnik.

• Haha 1

witejus    302

i musisz uważać by opony nie rozerwało

Esab200    111
2 godziny temu, bears napisał:

Odma jest z tyłu obok koła. Przykręcona na 2 śruby i musisz w nią dmuchnąć z całej siły tak abyś usłyszał  jak powietrze dostaje się do prawego przedniego koła. Tylko musisz pamiętać aby najpierw poluzować błotnik.

Ale żartowniś z cb 😂

Gratuluję poczucia humoru 

tay29    34
silnik do roboty i tyle

Sylwekx25    481
Nie gadajcie od razu ,że silnik do remontu. Niedrożne odpowietrzenie skrzyni korbowej ,ciśnienie wzrasta i olejem rzuca...

"Ziemia człowieka wydała i ziemia człowieka zje

Krol295    0

Tak to byla odma. Przedmuchalem ja sprężarka i wszystko ok przynajmniej narazie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ProxEQ
      Witam, ostatnio zakupiłem tura 2B marki wol-met, słyszałem o tym że można podpiąć się odejściem oleju do filtra. wie ktoś gdzie można się podpiąć do tego filtra? (Piszę w imieniu mojego taty)
    • Przez jepan84
      Witam, proszę o informację jakie powinny być bagnety (pojedyncze czy podwójne) i jaki rodzaj kosy a raczej nożyków (górno czy dolno nacinane). Pytam gdyż dzisiaj zamierzałem kupić nową kose dolno nacinana a koleś ze sklepu powiedział że jeśli są bagnety podwójne bez zamontowanej stalki to kosa powinna być górno nacinana. Teraz już sam nie wiem który bagnet do której kosy jest odpowiedni. 
    • Przez damian315
      Gdzie znajdę wlew oleju silnikowego w ciągniku Fendt farmer 308 lsa 96r. ? 
    • Przez Krol295
      Witam chciałbym się was poradzic jaki kupic licznik motogodzin do 912 w jednej mam firmy KOR ale przeklamuje czy tylko ta sztuka taka jest czy kazdy z tej firmy? Jakie macie w swoich ursusach i jaki polecacie, i które są polskie?
    • Przez Enter_680
      Witam nie dawno kupiłem Zetora 7745. Chce pouzupelniać olej chydrauliczny lecz nie wiem gdzie jest wlew i miarka do wyjść i do podnośnika , wiem tylko gdzie jest do wspomagania wlew ale miarki nie wiedzę i niewiem ile mam go wlać . Traktor mam od niedawna i go topiero go poznaje więc proszę o wyrozumiałość.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.