1991Mateusz

Kupie siłowniki hydrauliczne d-35

Polecane posty

Gość grzesiaczek86   
Gość grzesiaczek86

A skąd jesteś? Ja kuj-pom okolice miasta Chełmża. Przerabiałem w tym roku na wywrot 3-stronny na duży siłownik , więc mam dwa na zbyciu, oba sprawne, z jednego delikatnie poci się i mówiąc delikatnie mam na myśli delikatnie a nie lanie się jak z kaczej d... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1991Mateusz    0
19 godzin temu, grzesiaczek86 napisał:

A skąd jesteś? Ja kuj-pom okolice miasta Chełmża. Przerabiałem w tym roku na wywrot 3-stronny na duży siłownik , więc mam dwa na zbyciu, oba sprawne, z jednego delikatnie poci się i mówiąc delikatnie mam na myśli delikatnie a nie lanie się jak z kaczej d... :-P

Wysłałem ci wiadomość pw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pawel131
      można kupić jakąś przejściówke aby wyjście hydrauliczne z mf-a 3080 pasowało do polskich przyczep?
    • Przez marek3080
      Jaką długość mają siłowniki tylnej szyby przy ciągniku 3080? Jeśli ktoś ma u siebie oryginalne to czy mógłby zmierzyć i napisać jaką mają długość. Jeśli ktoś wie może pasują tam od czegoś innego? Dzięki za odpowiedzi
    • Przez jarek00722
      Mam pewien problem. Mój mf 3080 pracuje z prasą sipmą do dużych bel średnica 120. Pompa hydrauliczna podnosi klapę a opuszczanie powinno podbić ciśnienie w prasie. opuszczanie klapy wygląda jak by tylko zawór się otwierał a ćiśnienie zchodzi grawitacyjnie. Czy to jest normalne czy może coś padło przy pompie? proszę o odp jeśli ktoś coś wie. Dzięki z góry
    • Przez Nemo123
      Witam
      Podpowie ktoś jak rozebrać siłowniki od zamykania łyżki ?
      Siłownik już rozebrany teraz jak wyciągnąć uszczelniacze z tego pierścienia po prawej ?
       Pierścień po prawej przesuwa się po tłoczysku ten po lewej stoi w miejscu
       

    • Przez lasku124
      Witam.
      Mam pytanie odnośnie szybkozłącza pod kiper. Mianowicie.. jakie najlepiej wybrać, bo jest ich sporo różnych.
      Myślę o złączu push-pull np, https://sklep.mizar.com.pl/szybkozlacze-euro-gniazdo-m18x1-5-gz-push-pull-p-16035.html ale nie wiem, czy da radę podpiąć pod nie zwykłe stare złącza z autosanek ?
      Liczę na szybką podpowiedź jakie kupić, by było uniwersalne i trochę posłużyło.

      PS, na jaki rozmiar gwintu wchodzi złącze w 360 ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj