News
matijas67

Ładowarka o&k l6 bez silnika da się przeciągnąć?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matijas67    0

Witam jak w temacie 

Można przeholowac gdzieś ? Nie mam silnika bo w remoncie A postawiłem i teraz mi przeszkadza bo nadchodzą żniwa.

extrabyk    3980

Trochę mało informacji podałeś o tym jaka to ładowarka bo sama marka i model nic nie mówi. Nie wiem więc czy masz napęd hydrostatyczny czy hydrokinetyczny. Pewnie któryś z tych dwóch bo raczej mechaniczny nie jest. Najprostszym i najpewniejszym sposobem na holowanie jest odkręcenie wałów napędowych od mostów napędowych. W ten sposób najłatwiej unikniesz problemów. Jak opiszesz swoją ładowarkę to może coś więcej jeszcze Ci podpowiem a teraz to na tyle.

Edytowano przez extrabyk

matijas67    0

Nwm jaki napęd 

Ale ja muszę ją przeciągnąć jakieś 5m aby na podwórku 

A w instrukcji w manitou pizza ze w razie awarii można przeciągnąć czy przeholowac kilka metrów.

Wiadomość z agroFakt.pl

TomaszStach    152
No więc w czym problem? Jak byś ją ciągnął 10 km to możesz napęd zjechać. A tyle to tak jak by stała.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomek14
      Witam założyłem do zetora 7211 nową pompę oleju silnika i wymieniłem filtr bąk na pp i ciśnienie wzrosło do 6 na zimnym silniku a przy temperaturze silnika 70-75 stopni jest 5-6 . Czy ciśnienie nie jest za wysokie? bo słyszałem że wysokie ciśnienie może wypłukać panewki i że te modele nie lubią wysokiego ciśnienia.
    • Przez Dwaidko
      Witam. Mam problem ze ślizgającymi się tarczkami w renault ares 610. Problem występuje tylko podczas jazdy do tyłu.  Problem wystąpił po remoncie skrzyni. Wcześniej było wszystko dobrze. Jest w nim rewers elektrohydrauliczny. Czy będzie trzeba jeszcze raz wymieniać tarczki? 
    • Przez Reno123
      Witam jestem posiadaczem Renault 103.54 mam problem z hydraulikom. Po odpaleniu rurka od pompy hydraulicznej do rozdzielacza mocno drży , przewody do hydrauliki wywrotu są ok nie wiem co powoduje drganie i jak to usunąć . Czy to może być przez rozdzielacz. Po dłuższej pracy słabnie wspomaganie. Proszę o poradę 
    • Przez Maitav5
      Wtam mam problem a mianowicie podczas pracy john deere 6920 auto powr w pewnym momencie zatrzymuje się i pokazuje się błąd UIC 305157.02 (Ustawiony przełącznik przędkości 2 otwiera się przypadkowo) Po zgaszeniu ciągnik jedzie jednak po pewnym czasie znów się zatrzymuje 
    • Przez misiekbz2
      Panowie mam taki problem że jak włącze wom pochodzi chwile pod obciążeniem i wałek przestaje pracować i pompa, dzwignia zostaje w tym samym miejscu na włączonym i słychać taki zgrzyt jak przy włączaniu wałka, gdy wcine sprzegło i wyłącze i włącze dzwignia znowu działa chwile i to samo. Ktoś cos miał podobnego?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.