News
matijas67

Ładowarka o&k l6 bez silnika da się przeciągnąć?

Polecane posty

matijas67    0

Witam jak w temacie 

Można przeholowac gdzieś ? Nie mam silnika bo w remoncie A postawiłem i teraz mi przeszkadza bo nadchodzą żniwa.

extrabyk    2302
Napisano (edytowany)

Trochę mało informacji podałeś o tym jaka to ładowarka bo sama marka i model nic nie mówi. Nie wiem więc czy masz napęd hydrostatyczny czy hydrokinetyczny. Pewnie któryś z tych dwóch bo raczej mechaniczny nie jest. Najprostszym i najpewniejszym sposobem na holowanie jest odkręcenie wałów napędowych od mostów napędowych. W ten sposób najłatwiej unikniesz problemów. Jak opiszesz swoją ładowarkę to może coś więcej jeszcze Ci podpowiem a teraz to na tyle.

Edytowano przez extrabyk

matijas67    0

Nwm jaki napęd 

Ale ja muszę ją przeciągnąć jakieś 5m aby na podwórku 

A w instrukcji w manitou pizza ze w razie awarii można przeciągnąć czy przeholowac kilka metrów.

Wiadomość z agroFakt.pl

TomaszStach    94
No więc w czym problem? Jak byś ją ciągnął 10 km to możesz napęd zjechać. A tyle to tak jak by stała.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzysztofsmok77
      Czy ktos miesza pasze sam czyli swoje zboza, srute poekstrakcyjna sojowa i rzepakowa, mieszanke pelnoporcjowo uzubelniajaca, wapno paszowe i zakwaszacz? Jesli tak to ile czego dajecie i ile taniej wychodzi?
    • Przez Dawid193
      Witam,
      Jestem przed zakupem używanej ładowarki teleskopowej i raczej padnie na jakiś model manitou, chciałbym przeczytać wasze opinie o tego typu ładowarkach. Zastanawiam się nad modelem 634, ale biorąc pod uwagę że nigdy nie mieliśmy żadnej ładowarki w gospodarstwie oraz nie miałem okazji nawet jeździć tego typu sprzętem nie mam pojęcia na co zwracać uwagę przy kupnie. Interesuje mnie też jaka skrzynia w tych ładowarkach jest najlepsza wszelkiego rodzaju opinie na ich temat.
      z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez MafiaLolek
      Witam, posiałem niedawno jęczmień ozimy nie dawałem żadnego nawozu jak do tej pory ani oprysków. Robi się coraz bardziej żółty co robić ?! Klasa ziemi to 5.

• Przez Tommekpol
      Mamy do zaoferowania dla Państwa ładowarkę teleskopową marki Caterpillar model TH 407 Ag o mocy 158 KM. Stan ładowarki oceniamy na bardzo dobry bez luzów i wycieków.
      Rok produkcji: 2010
      Moc: 158 KM
      Silnik: 4 cylindrowy Perkins
      3 - systemy skrętne
      Sterowanie w wielofunkcyjnym Joysticku
      Tylny zaczep
      Klimatyzacja
      Radio
      Pneumatyczny fotel Grammer
      Masa całkowita pojazdu: 9720 kg
      Udźwig : 3700 kg
      Wysięg: 7 m
      Maksymalny udźwig przy wyciągniętym wysięgniku : 2000 kg
      oświetlenie robocze
      W zestawie widły paletowe
      Cena: 135 000 netto.
      Więcej informacji udzielę telefonicznie. Zapraszam do kontaktu tel. 606 648 578 

• Przez daniel002d
      Witam. czy ktoś wie do czego slużą te dwie zawleczki, które są tak jakbyw misie olejowej i korpusie przez które ucieka mi olej silnikowy?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.