Polecane posty

claas48s    0

Dzień dobry mamy zamiar kupić ciągnik na gospodarstwo mamy na oku MF 675 I LANDINI 6830  i teraz tak mają napędy 4x4 Landini ma 65 km i tur jest z widłami  tylko ma  nie za bogate opony i jest bez kabiny 85r 33tyś MF ma pae koni więcej 84r ma konsole do tura nowe opony (prawie ok 90% ) jest ładnie utrzymany jest za 32tyś i teraz sie zastanawiemy co zobić którego wybrać MF ma jeszcze kabine chodzi mi o opinie tych dwóch  ciągników i którego wy byście wybrali  ja bym wybrał wg siebie MF  stan ich obu jest ok ale mamy dylemat 

Sylwekx25    1329
Ja bym się zdecydował na MF-a ,mocniejszy ,dobre opony ,jak już są mocowania do ładowacza to sam ładowacz dokupisz sobie później (lub dorobisz).

Wiadomość z agroFakt.pl

MF675ursus    649

MF, i niech Ci nikt nie wmówi że to praktyczne to samo, bo tak nie jest- do MF-a łatwiej części dostaniesz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez filips51
      Witam zastanawiam się nad kupnem ciągnika. Będzie on pracował na 20 ha. Nie planuje powiększać gospodarstwa, może być nawet tak że powieszchnia się zmniejszy bo mam 10ha dzierżawy i 10ha swojego. A wiadomo jak to jest z dzierżawami. Myślę nad Zetorem 7340 fajnie by było gdyby miał tura. Tu znalazłem ładnego tylko drogi https://www.olx.pl/oferta/zetor-7340-zetor-7340-w-bd-stanie-CID757-IDE7yMl.html  no on ma 3500 mtg
      Ale tak się zastanawiałem czy za taki hajs nie kupi się jakieś lepszej maszynki np fenda, taki np ładny nie powiem https://www.olx.pl/oferta/fendt-310-CID757-IDCRWWY.html tylko wszystkie fendy w takim przedziale cenowym mają tak średnio 8-9 tys mtg 
      No i pytanie jest następujące lepiej kupić takiego fenda ktury ma już sporo tych mtg czy zetora ktury niema znów tak dużo? Wiadomo że fendt jest o wiele wygodbiejszy itd ma więc mocy ale chodzi o to czy jak kupie sobie takiego fenda to niebędę musiał po jakimś czasie robić silnika.
    • Przez mateusz7214
      Witam, 

Mam dylemat ponieważ nie mam pojęcia jaki ciągnik kupić na 50ha. Od ciągnika wymagam żeby miał 115-130km, ma to być główny ciągnik na gospodarstwie. Na gospodarstwie mam jeszcze dwa ciągniki: ursusa c 385 (po przekładce silnika na silnik z ursusa 912) oraz ursusa c 360.

Nie zamykam się na propozycje, chętnie wysłucham waszych propozycji. ☺️ 
    • Przez mateusz7214
      Witam, 

Mam dylemat ponieważ nie mam pojęcia jaki ciągnik kupić na 50ha. Od ciągnika wymagam żeby miał 115-130km, ma to być główny ciągnik na gospodarstwie. Cena którą chciałbym zapłacić to 80tys netto. Poza tym mam jeszcze dwa ciągniki: ursusa c 385 (po przekładce silnika na silnik z ursusa 912) oraz ursusa c 360. 

Nie zamykam się na propozycje, chętnie wysłucham waszych propozycji. ☺️ 
    • Przez smail
      Powiedzcie mi który ciągni będzie lepszy na 50 ha. Który mniej spali w Maszynach agregat uprawowo siewny 3m, Gruber 3m 
    • Przez 1rajdzik
      Widzę że tematow bardzo szybko przybywa i tak się zastanawiam - ilu z was tak naprawdę kupiło ciągnik i w końcu jaki ? W jakim stopniu usery AF wpłynęli na decyzje ? Wiadomo nie każdy z nas (ja też) jest w pełni gospodarzem czyli jak przekonywaliście swoich rodzicow do kupna określonej marki ?

Dla rozjaśnienia sytuacji proponuje podawać tytuł tematu i ostateczną decyzję przy wyborze ciągnika
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj