lakiki

Zespół żniwny

Polecane posty

lakiki    0

Witam . Nie bardzo rozumiem ustawienie kosy  w stosunku do belki palcowej , mianowicie chodzi mi o te sformułowanie  cyt. Powinniśmy także prawidłowo wyregulować zespół tnący - należy wymienić uszkodzone i stępione nożyki oraz bagnety, a także dokładnie ustawić kosę tnącą w stosunku do belki palcowej. Osie osterek powinny pokrywać się z osiami palców.

 

Chodzi mi o ten pogrubiony tekst może mi ktoś to wytłumaczy  w prostszy  sposób. Co to są te osterki ?

.\

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Żeby tyle samo się wychylała kosa w lewo i prawo względem bagnetów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
po prostu nozyk musi chodzic od bagnetu do bagnetu zeby dobrze cielo

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa , pomiędzy bagnetami :D. To żeś wytłumaczył .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210
Przy max i min wychyle targańca środek nożyka musi być na czubku bagnetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467
nie wiem jak mozna prosciej wytlumaczyc @ovi to najlepiej opisal ale o to samo mi chodzilo

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiem , wiem . Tylko odczytać można różnie . Zresztą moje tłumaczenie również . B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piotrek1985
      witam,
      interesuja mnie klepki w kłosownikach, do czego one służa i ich rodzaje oraz jak ustawiacie swoje deutz-fahry aby dobrze czyściły
    • Przez lew908
      Witam jestem początkującym użytkownikiem kombajnu zbożowego Fahr M1000 i wielu rzeczy nie wiem mimo że posiadam książkę od tego kombajnu (niestety w języku Francuskim) I dlatego chciałbym się dowiedzieć jaka powinna być dokładnie ustawiona szczelina omłotowa dla tego modelu.
    • Przez Spaluchwp
      Witam,
      panowie nie mogę ustawić za nic kombajnu żeby było czyste ziarno, lecą mi co chwila resztki słomy i kawałki kłosów. Dolne sito mam przymknięte prawie na maksa górne uchylone dużo mocniej wiatr ok 650 bęben na ok 800, jak tylko wzmocnie wiatr to leci za kombajnem, a jak bardziej otworze to w zbiorniku syf jak ... .
       
      Proszę o radę
       
    • Przez ferguson675
      Witam, czy mógłby mi ktoś w przystępny sposób wytłumaczyć do czego są poszczególne pokrętła i dźwigienki w Case 1494? Chciałbym również wiedzieć jakią konfigurację stosować do orki. Z góry dzięki


    • Przez marcin3
      Może ktos ma dobry sposób na ustawienie Ibisa. Orac orze ale to nie jest co być powinno
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj