Polecane posty

SamaPrawda    412
Witam, mam problem z siatką ponieważ nie zawija mi jej do końca, mógłby mi ktoś podesłać fotkę jak ją założyć? Mój model to 1901. Z jakimi siatkami pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek1000    1815

Ja mam problem z centralnym smarowaniem łańcuchów. Pompka nie chce odbijać. Kup sobie instrukcje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412
Mam instrukcje i naklejki na maszynie, założoną mam siatkę chyba dobrze, ale siatka niebyła dociągnięta do krawędzi, i niewiem czy ja coś źle założyłem czy może to wina siatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

A ustawiłeś siatkę na środku? Najpierw nakłada się na ta rurke, zakłada na prasę i dopiero ustawia się położenie tak aby z obu stron była równo ustawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Juz dawno doszedłem do tego jak to zrobić. Post jest z tamtego roku, ale dzięki za zainteresowanie 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Jak u ciebie z podawaniem siatki do komory bo mi zatrzymuje się na na tych blaszkach i na razie nie mogę tego rozpracować czemu tak się dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SamaPrawda    412

Nie ma żadnych problemów jak narazie, jedynie jak gorsza siatka to raz na jakiś czas gorzej pociągnie siatkę i świeci się ikona zerwanej siatki ale po chwili idzie już normalnie. Może masz jakieś zadry tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bernatziom1996
      Stoję przed zakupem przyczepy samozbierającej  i zainteresował mnie VICON Feedex 422 z 2011r. Tylko mam pewne obawy  ponieważ przyczepa nie ma rotoru lecz nagarniacz jak to zdaje egzamin ? Kolejna kwestia to budowa wyglada na lekką i koła  17" czy nie będzie problemu z uciągnieniem maszyny przez 120km. Zastanawiam się również nad krone  AX280GD 2012r  koła 22,5" i tutaj mamy zastosowany pełny rotor.  Długość cięcia Vicona 40mm a Krone 45mm. Co byście wybrali stan obu przyczep jest bardzo dobry lecz róznica w cenie 40tyś. PRosze o porady .
    • Przez SamaPrawda
      Witam, planuję kupno prasy vicon, na co zwrócić uwagę przy kupnie? jakie są jej słabe strony. 25 tyś belek to dużo jak na taką prasę? Bać się takiego przebiegu czy raczej nie?
    • Przez SamaPrawda
      Witam, planuję zakup prasy za około 30 tyś, ma współpracować z ciągnikiem 80km Ma ktoś taki zestaw? co sądzicie o tych markach? Może macie inne propozycje?
    • Przez kubaursus3p
      witam. orientuje się ktoś jakie są długości pasów w tej prasie?
    • Przez Zmotoryzowany
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem rozsiewacza vicon z tą rurką z tyłu lecz nie mogę znaleźć żadnych opini o nim.
      Byłbym wdzięczny jeśli ktoś wypowiedział by sie na jego temat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj