News
Hadzik

siłownik wspomagania john deere 6910

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Hadzik    0

Witam. Mam problem z silownikiem wspomagania od 6910'. Cieknie z prawej strony. Chciałem wyciągnąć go i zobaczyć co i jak. Próbowałem odkręcić prawą główkę(przegub) aby cokolwiek wymienić wrazie co i niestety nic z tego. Lewa główka(przegub) odkrecil sie od silownika wiec z prawej strony wybilem końcówkę drążka aby cały siłownik wyciągnąć. Tutaj nastal problem. Nie moge wyciągnąć siłownika. Nie idzie go wgl wybic. Kiedy dochodzi  siłownik do konca obudowy tak jakby sprezynuje i odbija. Odkrecilem nawet cztery śruby obudowy widoczne na zdjeciach.

IMG_20180629_170943.jpg

IMG_20180629_171016.jpg

IMG_20180629_171007.jpg

safar    14

odkręć nypel, powinien być pierścien (okrągły z drutu sprężynującego), podważ (wciśnij)śrubokrętem i wyciągaj tłoczysko.

najlepiej wyciągnij cały siłownik na zewnątrz bo na kolanie to nie robota, wkręć w imadło wtedy to ma sens.

tam jest dużo uszczelniaczy, elementów do wymiany kupujesz cały zestaw i powoli z instrukcja dołączoną do kpl uszczelniaczy wymieniasz.

....aaa I to jest tajemnica serwisowa, wiec nikomu ani słowa!

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zico99
      Witam 
      Brał ktoś ciągnik w tym finansowaniu? Jak to wygląda przy modernizacji? Jaki wkład własny? Jaki długi okres kredytowania?
    • Przez Bartek62
      Witam ostatnio zakupiłem ciągnik John Deere 6200 który ma zablokowany bieg "F". Jest na tym biegu zaślepka. Mam pytanie czy da się odblokować ten bieg? 
    • Przez tomi32
      Witam Panowie. Wyskakuje mi podczas pracy taki blad BCU523703.17 hitch system i podnosnik przestaje reagować na opuszczanie i podnoszenie muszę zgasić ciągnik i odpalić i wszystko wraca do normalności. Wyczytałem że coś z czujnikiem siły uciagu ale pewny do końca nie jestem. Jak coś to gdzie on się znajduje? Może miał ktoś podobny problem i wie jak go rozwiązać za wszystkie wskazówki z góry dziękuję 

• Przez Patryk212
      Witam mam jechać oglądać john deere 1640 z turem i jest taki problem, że nie działa tur i wspomaganie.Pan mówi, że wjechał do garażu i przestało działać. Co to może być? Jaki ewentualnie byłby koszt naprawy.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.