Zaloguj się, aby obserwować  
Ro1ollnniikk

Sprzedam czarną porzeczkę

Polecane posty

Dzień dobry,

sprzedam ładną czarną porzeczkę zrywaną w sposób ręczny.

Cena do uzgodnienia.

Odbiór osobisty - Skrzydlna (woj. małopolskie). Ewentualnie możemy dojechać do okolicznych miejscowości (jak Limanowa, Dobczyce itd.).

Telefon: 509-667-986

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez jacek660
      Witam. Jest to mój pierwszy post na tym forum. Na początek chciałbym przedstawic moja sytuacje. Moi rodzicie kiedyś mieli gospodarstwo rolne ale po jakims czasie wszystkie pola oddalismy w dzierzawe(doplaty nadal bierzemy) bo bardzij oplacalo sie isc do pracy niz uprawiac zboza na tak malym areale(8ha razem z łąkami). Pola mam w 2 i 3 klasie. wlasnie na tym polu w 3 klasie chcialem posadzic na początek 1 ha porzeczki. Moje pytanie: jak dużo trzeba zainwestować i ile trzeba czekać aby nastąpił zwrot kosztów? Czy na początek musi być koniecznie opryskiwacz wentylatorowy czy może byc taki zwykly. Po jakim czasie rosliny trzeba wykarczować? Jaki jest koszt zakupu sadzonek?
      maszyny ktore posiadam niezbedne do tego typu uprawy to
      T-25, pług 2 skibowy, kultywator, wczesniej wspomniany opryskiwacz i kosiarka i lejek do nawozu. .
    • Przez Maciek1091
      Witam,
      sprzedam rozrzutnik. Link do ogłoszenia http://olx.pl/oferta/rozrzutnik-obornika-CID757-ID9q8Sz.html#f966d6ea46
      Cena oczywiście do negocjacji. Jak widać jest trochę podszykowany, odmalowany, zmienione łożyska, nasmarowany.
      Pozdrawiam,
      Maciek
    • Przez Zdzislaw123
      Witam.
      Odbiorę stare folie po sianokiszonce, folie czarne, worki big-bag, worki po nawozach, stare plandeki w obrębie woj. Wielkopolskiego.
      Duże ilości folii odbiorę z całej Polski i zagranicy.
      Kontakt e-mail'owy lub telefoniczny.

      e-mail : klon_art@op.pl
      tel : 793-090-162

      Pozdrawiam Zdzisław
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś może przypadkiem się orientuje, czy można gdzieś dostać sadzonki lub zrzezy, dzikiej formy czarnej porzeczki? Oraz pytanie dla potencjalnych znawców. Ewentualnie jaka odmiana uprawiana by ją najbardziej przypominała? 
    • Przez danielhaker
      Sprzedam rozrzutnik obornika prod. Czarna Białostocka. Rocznik 82. Jest praktycznie cały w oryginale, bo od nowości smarowany olejem i burty są bez zarzutu. Jedynie podłogi nie udało się tak zachować, co widać na foto. Samochód na drodze może wyprzedać bez obaw, że go nagle rozrzutnik w rów zepchnie  
      Cena 4700. Trasa Międzyrzec Podl.-Siedlce
       
       
       
       
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj