zaglub

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW

Polecane posty

agromatik    1029

Przy obydwu musisz uwzględnić koszt węzy, bo od tych, to zwykły wąż ogrodowy będzie lepszy. Mój ten z 2 linka przepompował już 12000l, i nie narzekam, problem jest gdy kończy się ON w zbiorniku i się zapowietrzy, lepszy byłby samozasysający, koniecznie z mosiężnym zaworem zwrotnym, bo te plastiki to kit. Posiadanie licznika ma wiele zalet, ale też wadę :huh: :blink:, bo sprowadza na ziemię spalanie ciągnika.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Ja dziś odebrałem swój zamówiony dystrybutor, automatyczny pistolet, pompa samozasysająca z bypassem (tak mówili że jest), porządne węże firmy Parker, dodatkowy filtr z separatorem wody, licznik analogowy i całość w fajnej metalowej skrzynce zamykanej na klucz, koszt niestety tylko 2500zł netto, jutro załatwie beczki i trzeba zmontować wszystko, zalać paliwem i można używać. Dodam oczywiście fotki jak zmontuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momek    27

panowie co do dystrybutora tego czerwonego powiem tak kupiłem go ale nie wytrzymał przy przelaniu 15349l padł silnik teraz się wnerwiłem i kupiłem pompe od hydrauliki od jakiegoś ładowacza cchyba trola i z tego zrobiłem pompe teraz to idzie 60lw min szkoda tylko że niema licznika ale takto test ok sama ciągnie przelałem nią już ok 29tyś l i bez żadnych problemów a chodzi mi 2 rok dodam że wąż tłoczący ma 10m a ssący ok 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crvx40    11

Panowie tez mam taki mini cpn i to jest swietna sprawa takie urzadzenie ale bardzo pieni paliwo u was tez tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Zmień wąż na odcinku pompa pistolet na taki o większym przekroju - powinno się poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel131    0

macie jakieś pomysły na nowy wąż do takiego dystrybutora? Jak pewnie wiecie oryginalne trochę sztywnieją i trzeba kupić jakies lepsze. Nie podawajcie linków z grene ani żadnych powyżej 100 zł, tylko tańsze które nie sztywnieją w kontakcie z olejem napędowym.

Edytowano przez pawel131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momek    27

kolego pawel131 jak chcesz węża który niebdzie sztywniał to tylko gumowy żaden inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crvx40    11

Panowie mam maly problem. Jak pompa postoi troche to pozniej nie moze zassac paliwa chodz paliwo w wezu ssacym jest co moze byc przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

crvx40

Nalej do pompy przez otwór ropy (do pełna). Podejrzewam, że masz uszkodzony zawór zwrotny (nieszczelny)- przynajmniej ja tak miałem na początku i zamieniłem go na metalowy (8 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crvx40    11

murtek3 bardfzo mozliwe ze tak sie dzieje i chyba zmienie ten zawor i powinno byc po klopocie. Dzieki za rade Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

Panowie orientujecie się co się stało z tymi tanimi dystrybuttorami tak koło 400zł?

chciałem dziś kupić na allegro i nie ma żadnego - dosłownie żadnego dystrybutora, szukałem pod różnymi hasłami - minicpn, dystrybutor, cpn i nic

jedyne co jest to ceny zaczynają się od 800zł i wyglądają na takie pro a nie zwykłe żółtki


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Mam prawie identyczny i u mnie również głośno chodzi ale za to jest naprawdę wydajny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

jasne z tym ze ja pytałem o dystrybutory 5 razy tańsze :-)


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Wiem Jacku. Też zaraz spoglądłem na allegro i fakt nie ma ich. są jakieś tanie do 200zł na 12/24V, i potem te droższe od tysiąca w górę jak piszesz. Może allegro wycofało je bo czegoś nie spełniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

jest to co najmniej dziwne bo nawet jak wszedłem na porównywarki cen to one wyszukują produkty po 400zł ale jak się klika to wszedzie produkt nie dostępny ;-(

może rzeczywiście te pompy były jakies trefne?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

wróć 5 postów do tyłu


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Faktycznie zapomniałem o tym poście :D nie wiem co Ci doradzić, bo masz widzę mały budżet. Jakiś był za 1000zł na allegro jak widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

tak za 800-1000zł to juz można coś wypatrzyć w marketach, sklepach internetowych czy też na alledrogo.pl


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Jak chcesz ten tańszy to może poczekaj ktoś wystawi. Jak nie to zostaje Ci droższy za te 800-1000, jak czytałem dużo paliwa nie przelewasz to Ci starczy, mój już przelał ok 3500L przez 3 tygodnie :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Faktycznie dziwna sprawa. Jeszcze jakiś czas temu widziałem te dystrybutory na allegro, a było sporo tych ogłoszeń. Czy są trefne ? Hmm, raczej nie. Mój przelał jak do tej pory blisko 10 tys l i pięknie "chodzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj