zaglub

CPN - DYSTRYBUTOR PALIW

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Petekw    3

Tez tkai planuje zakupić. Super sprawa. Sąsiad ma taki juz od roku i jest bardzo zadowolony. Ja też przy najblizszym posiadaniu zbednej gotówki planuje taki zakupic. Bo juz mam dosyć lania wiadrem i rozlewania.


Zetor 8540
MF 365
Ursus C-360 3P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczur    0

Witam

Taki mini cpn to świetna sprawa :) zakupiłem taki przez allegro za 349 zł na szczęście mieszkam niedaleko chmielnika i odebrałem osobiście.

przepompowałem już ponad 2000l i niestety licznik oszukuje na 1000 litrach o 100l za mało pokazuje sprawdziłem na bańce 1000 litrowej poza tym żadnych zastrzeżeń nie mam świetnie pompa i szybko pompuje pistolet samo odbijający nigdy nic nie rozlał :) a wyłącznik przeciążeniowy po chwili pracy na wyłączonym pistolecie sam pompę wyłącza.

Trzeba tylko uważać gdy paliwo w bańce się kończy żeby za dużo powietrza nie zaciągną przewód ssący bo później ciężko ma zassać no i oczywiście nie może chodzić na sucho :)

Widziałem już podobny temat na którym użytkownicy tych pomp wspominali o kiepskiej jakości przewodach gumowych lubiących twardnieć na mrozie - można je zmienić na na leprze ale na przykład ten do pistoletu kosztuje ok 100zł :)

Zawór zwrotny plastykowy jest trwały ale zawsze lepiej mieć metalowy- ja posiadam ten pierwszy rodzaj.

Polecam świetna sprawa :)


Landini 6880, Zetor 5245, Mf 255, Claas Dominator 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qamil    0
Ja też przy najblizszym posiadaniu zbednej gotówki planuje taki zakupic. Bo juz mam dosyć lania wiadrem i rozlewania.

 

Może lepiej było by ci lać konewką. U mnie wszyscy tak leją i nie ma strat wielkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hmmm... 40 konewek do kombajnu musiałbym wtachać na górę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam identyczny tylko że bez licznika :) świetna sprawa a szczególnie przy tankowaniu kombajnu momentalnie sie zaleje pełny bak :) ja kupiłem coś takiego w castoramie


Mocy dostarczają: -Massey Ferguson- & -Case- & -U-R-S-U-S-!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochen    65

Taki mini cpn to swietna sprawa. Szybko czysto i bez strat polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglub    2

Dzięki wielkie za pomoc, do tej pory lałem ręczna i mam dość machania:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Ja mam taki już 2 lata i serdecznie go polecam. Ma licznik, wiem ile leje itp. Ten akurat zaprezentowany posiada zawór zwrotny metalowy (ja miałem plastikowy- dlatego polecam od razu go zmienić- koszt ok. 8 zł). Wcześniej miałem na korbę, jednak zatankowanie dwóch Bizonów i ciągników dawało trochę popalić. A teraz podjeżdżam pod mój CPN i miło sobie tankuję (pistolet ma również odbojnik). Mój dystrybutor ma przelane ponad 5000 l i sprawuje się bez jakichkolwiek zarzutów (dałem za niego 370 zł + przesyłka). Aha nie polecam kupować niby niemieckich, gdyż wszystkie te mini CPN są chińskie, aczkolwiek odziwo bardzo dobre. Bardzo go polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Czy ten dystrybutor ma tak zwany bypas czyli przelew na pompie dzięki czemu pompa nie stwarza

ciśnienia podczas pracy pompy gdy nie lejemy paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Ten akurat takiego bajeru nie posiada (mój także). W sumie do takiej pompki jest to rzecz zbędna, gdyż jest ona za słaba aby rozsadzić węże itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

wasze linki są już nie ważne

który lepiej kupić?

http://allegro.pl/pompa-do-paliwa-mini-cpn-dystrybutor-samo-zasysaja-i1313238198.html za 560 czy taki

http://allegro.pl/mini-cpn-pompa-paliwa-zestaw-gratisow-gwarancja-i1312013204.html za 400zł

150 zł ulicą nie chodzi.

Jakie widzicie plusy jednego a jakie drugiego?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy może być lepiej wykonany, parametry takie same także trochę ciężki wybór. Wybrałbym ten droższy powinien być lepszy, później możesz żałować, że nie dołożyłeś 150 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

nie bądź taki tajemniczy, czemu? masz jakies porównanie?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

dla mnie to już lekki przerost formy nad treścią.

założenia - ma mi to nalać w miare szybko zbiornik 400l, 200l i 60l,

nie musi mierzyć dokładnie. powinno być niezawodne przez okres kilku lat


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

a @yacenty zboczę trochę z tematu. Przywożą Ci hurtem paliwo? jeśli tak to jaki upust masz przy danej ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

hurt nie hurt, biorę po 1000l bo taką mam beczkę, będzie gdzieś koło 5% niżej od normalnej ceny, jak jest po 4.20 to mam po 4, oczywiście tak plus minus bo teraz nie pamiętam po ile była na stacjach jak ostatnio kupowaliśmy paliwo


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

najczesciej raz na wiosnę, raz na początku zniw a później 2 razy na jesieni, teraz pewnie będzie częsciej,

co do jakości, ani ciapek, ani zetor ani JD nie narzekały na paliwo.

Uważam ze jak stale kupujesz od jednego sprzedawcy i z fakturką to średnio im się opłaca robić borutę


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Yacenty

 

Ja posiadam już ok 2- 3 lata ten tańszy dystrybutor (dokładnie dałem za niego 370 zł + przesyłka). Przez ten okres przelał u mnie ok 7 000 litrów i nic mu nie jest. Jedynie zmieniłem od razu zawór zwrotny na lepszy (koszt 8 zł). Jak najbardziej go polecam. Przed kupnem oczywiście także się zastanawiałem, aby kupić droższy bo może być lepszy. Ale te wszystkie dystrybutory to jedno i to samo (różnią się firmą- nalepką oraz ewentualnie kolorem). Co innego dystrybutor za ponad 1000 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

nie ma problemu z zapowietrzaniem się czy zalewaniem go przy zmianie beczki z paliwem?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Nic z tych rzeczy. Zalewasz go tylko raz. Od tego jest zawór zwrotny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parich    0

wasze linki są już nie ważne

który lepiej kupić?

http://allegro.pl/pompa-do-paliwa-mini-cpn-dystrybutor-samo-zasysaja-i1313238198.html za 560 czy taki

http://allegro.pl/mini-cpn-pompa-paliwa-zestaw-gratisow-gwarancja-i1312013204.html za 400zł

150 zł ulicą nie chodzi.

Jakie widzicie plusy jednego a jakie drugiego?

jak dobrze widze to ten z 1 linka ma "bajpas" przy wlaczonej pompie a zamknietym pistolecie paliwo krazy w wezu i pompie.

a ten z drugiego linka jest bez "przelewu" nie wiem jaki ma wplyw na pompe jak bedzie pompowac a zawor w pistolecie bedzie zamkniety. tez chce kupic jakis "dystrybutor" ale chyba bede sam skladal z roznych elementow. osobno kupie pompe i jakis dobry pistolet i waz do paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj