Skocz do zawartości
News

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kubeix    0
Napisano (edytowany)

Witam,

Posiadam siewnik amazone d7 special II, który ma automat do robienia ścieżek sterowany hydraulicznie.

W automacie są liczby 0 1 2 3 , czyli pozwala zrobić ścieżki na 12m, a moje pytanie brzmi czy ktoś może próbował przerobić żeby robił ścieżki na 15m ?

038062_r0_940.jpg

Edytowano przez kubeix

kubeix    0
7 godzin temu, kris148a napisał:

Chyba trzeba zmienić bębenek.

Dzięki wielkie za pomoc!

Wiadomość z agroFakt.pl

zuras07    3
Dnia 29.06.2018 o 22:30, kubeix napisał:

Witam,

Posiadam siewnik amazone d7 special II, który ma automat do robienia ścieżek sterowany hydraulicznie.

W automacie są liczby 0 1 2 3 , czyli pozwala zrobić ścieżki na 12m, a moje pytanie brzmi czy ktoś może próbował przerobić żeby robił ścieżki na 15m ?

038062_r0_940.jpg

Nie koniecznie ,zaczynasz siać od 2,3,0,1,2 i wyjdzie 15 i musisz pamiętać żeby zacząć od 2 następny przejazd upierdliwe ale bez przeróbek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arek39
      Mam problem z ustawieniem siewnika amazone ad 302 na redlicach talerzowych tzn. siewnik sieje rzepak za głęboko. W związku z powyższym postanowiłem wymienić ,,stopki" znajdujące się przy talerzach. Tylko nie wiem na jakiej wysokości mam je ustawić od powierzchni ziemi?  

• Przez kris148a
      Witam, jak w temacie, jak by ktoś miał na sprzedaż to prosze pisać, w ogłoszeniach jedne i te same wystawione 3 miesiąc i aby odświeżane.
    • Przez delta6583
      Witam, czy może ktoś z forum nie handluje częściami do tego siewnika ?
      Potrzebuję osi jezdnej z piastami (najlepiej kompletnymi z tulejkami itd)
      Na stronach handlowych znalazłem, ale do 3 metrowego więc odpada 
      jeśli ktoś ma, lub wie kto ma to proszę o jakiś kontakt.

Jeśli ktoś by miał instrukcje, tabele wysiewu do tego siewnika to też by mi bardzo pomógł.
    • Przez bialas33
      Witam ,
      Mam pytanie , mianowicie czy podpowie ktoś jak ustawić ścieżki w siewniku Euromasz Sr2,7
      Siewnik ma 2.7m ścieżki załączane elektrycznie , potrzebuje zrobić pod opryskiwacz 12m , a główny problem z ustawieniem polega na tym że nie ma pojęcia jak to wyliczyć
      a rozpiski ze starszych siewników nie pasują .

• Przez bialas33
      Witam, Potrzebuje pomocy w ustawieniu ścieżek technologicznych w siewniku euro masz 2,7m, ścieżki pod opryskiwacz 12m. Dodam iż opisy że starszych modeli siewnikow nie pasują gdyż ścieżki załącza się elektroniczne sterownikiem

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.