News

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kubeix    0
Napisano (edytowany)

Witam,

Posiadam siewnik amazone d7 special II, który ma automat do robienia ścieżek sterowany hydraulicznie.

W automacie są liczby 0 1 2 3 , czyli pozwala zrobić ścieżki na 12m, a moje pytanie brzmi czy ktoś może próbował przerobić żeby robił ścieżki na 15m ?

038062_r0_940.jpg

Edytowano przez kubeix

kubeix    0
7 godzin temu, kris148a napisał:

Chyba trzeba zmienić bębenek.

Dzięki wielkie za pomoc!

Wiadomość z agroFakt.pl

zuras07    3
Dnia 29.06.2018 o 22:30, kubeix napisał:

Witam,

Posiadam siewnik amazone d7 special II, który ma automat do robienia ścieżek sterowany hydraulicznie.

W automacie są liczby 0 1 2 3 , czyli pozwala zrobić ścieżki na 12m, a moje pytanie brzmi czy ktoś może próbował przerobić żeby robił ścieżki na 15m ?

038062_r0_940.jpg

Nie koniecznie ,zaczynasz siać od 2,3,0,1,2 i wyjdzie 15 i musisz pamiętać żeby zacząć od 2 następny przejazd upierdliwe ale bez przeróbek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Marekmijewski
      Witam.
      Mam pytanie czy ktoś ma może Rozsiewacz wapna Amazone  ZG 8000 i wie ile to sypie na hektar. Interesuje mnie jak szybko trzeba jeździć oraz jakie obroty WOM jeśli mam ustawione na całą szerokość siewke, chyba że ktoś ma tabele wysiewu to był bym wdzięczny
    • Przez kangur95
      Witam, czy mógłby mi ktos wysłać tabele wysiewu do amazone d8 specjal
    • Przez kamil800
      Witam
      Pisze z pytaniem do posiadaczy siewnikow amazone d8 na redlicach talerzowych. Na ile cm od ziemi ustawic te plozy przy talerzach ktore odpowiadaja za glebokosc siewu? I na ile ustawiacie docisk redlic na ziemiach lekkich i ciezkich? Z gory dziekuje za odpowiedz
    • Przez ChiquitaB
      Witam. Posiadam amazone d7 super s 3m z hydraulicznymi znacznikami. Sprawa wygląda tak ze jak chce sciezke przezucic to podnosi jedna strone i zamiast oposcic wtedy opuszcza ta sama strone. Czasami przezuci dobrze ale zaraz dalej to samo. Mial ktos podobny problem?
    • Przez LukassvD
      Witam.
      Takie małe pytanko odnośnie siewnika i ścieżek.
      Czy jest szansa zmienić ilość zamykanych lejków jeśli mam tylko po trzy kółeczka z lewej i prawej strony(jedno chyba musi być napędzające).
      Dwa idealnie pasowały pod C360, ale Case ma jednak troszkę szersze oponki.
      Dzięki za odpowiedź.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.