Konrad156

Fendt Farmer 310-Radio

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Konrad156    0

Witam mam fendta 310 z 92r i nie ma on radia a nwm jakie bedzie pasować do niego bo jak patrzyłem  w sklepie to żadne nie ma takiego wejścia . Liczę na pomoc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafal2132
      Witam potrzebuję informacji na temat Fendta farmera 311 lsa.
      Silnik to MWM: d 226-6
      A potrzebuję :
      luz zaworowy
      Moment dociskania głowicy 
      Ciśnienie wtryskiwacza 
      Ciśnienie sprężania
      Za odpowiedzi dzięki.

• Przez rafal2132
      Witam, mam problem z hamulcami  w swoim Fendt farmer 311 lsa.
      Hamulce odpowietrzone, gdy wcisne pedał hamulca lewy to lewe koło hamuje 
      Gdy wcisne pedał hamulca prawy też hamuje 
      Natomiast gdy połącze oba ,lewy i prawy to pedał przy wciśnięciu wpada w podłogę i nie hamuje ,wycieków brak.
      Za pomoc wielkie dzięki 😃

• Przez pawelol111
      Witam, mam prasę która posiada 3 przewody - podbierak, komora i załączanie siatki. W Fendt Farmer 312 mam tylko 2 pary wyjść hydraulicznych i standardową dźwignię do sterowania hydrauliką. Jak podłączyć i jak sterować każdym wyjściem żeby niezależnie działały wszystkie elementy prasy?
    • Przez marcinciel
      Dzień dobry. Proszę o pomoc. Muszę odtworzyć tabliczkę informacyjną do fendta 612 lsa 89r. Była zdjęta do przedniego tuza i zaginęła. Gdyby ktoś zrobił fotkę w swoim ciągniki i zamazał numery swojej ramy byłbym wdzięczny.
      Dziękuję
    • Przez 9997jarek
      Witam tak jak w tytule PROBLEM z elektryka w 512 (nie czyta: polbiegow , napędu na wszystkie koła, wałka przekaznika, obrotów silnika i oka ) skrzynia działa tylko mechanicznie jak się włączy awaryjne tryb. Bezpieczniki i mikrobezpiecznika działają. Byl odpalany rozruchem. Może zna ktoś z was dobrego mechanika? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.