News
kuba9449

Sprzedam przyczepa do bel wózek dolly naczepa i agregat uprawowy

Polecane posty

kuba9449    1

Do sprzedania kultywator dziekan 1,8m przepracował mniej niż 5ha oraz do tego nowe wałki strunowe 2m. Cena 3tyś https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowy-dziekan-kultywator-sprezynowka-walki-strunowe-CID757-IDx9eIt.html

Sprzedaję również przyczepę do bel (naczepa z wózkiem dolly), stan techniczny bdb, 17tyś netto. https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-dolly-naczepa-do-bel-niskopodwoziowa-krone-tir-siodlo-CID757-IDsYL1x.html

Tel kontaktowy: 880 803 133

Edytowano przez kuba9449

Usługi rolnicze, transport, maszyny budowlane woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki.

kuba9449    1

Nowy 6095mc dowiadywałem się z takim wyposażeniem 240 netto.

Sprzedaję bo tak jak pisałem mało u mnie pracuje a szkoda żeby stał.

Sprzedaż sianokiszonki.

kuba9449    1

Co poszedł?

Tak jcb moje.

Sprzedaż sianokiszonki.

Agriculture    287

Mówiąc "poszedł" miałem na myśli, że sprzedany bo oferta na OLX nieaktualna. JCB to główny konik u Ciebie? za***isty sprzęcik bez dwóch zdań!

Człowiek z pasją

kuba9449    1

A widocznie ogłoszenie się skończyło, będę musiał przedłużyć.

Tak fastrakiem wykonuję praktycznie wszystko, nie chce się przesiadać do niczego innego hehe.

• Like 1

Sprzedaż sianokiszonki.

kuba9449    1

Aktualizacja ceny 180tyś.

Sprzedaż sianokiszonki.

kuba9449    1

Ciągnik sprzedany, naczepa z wózkiem i agregat nadal aktualne.

Sprzedaż sianokiszonki.

rudinho11    117

Mam pytanie odnośnie naczepy jak to jest z ciągnięciem ciągnikiem rolniczym naczepy z dorobionym wózkiem? jak masz ją zarejestrowaną?

kuba9449    1

Zarejestrowana jako normalna naczepa, wózek to urządzenie sprzęgające więc nie wymaga rejestracji.

Sprzedaż sianokiszonki.

kuba9449    1

Agregat 2,5tyś

Naczepa z wózkiem 17tyś brutto.

Sprzedaż sianokiszonki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wiesi0
      Internet plusa LTE

• Przez rbit
      Rok temu w sierpniu kupiłem nową prasę Z-562 bez rotora i bez noży. Będzie pracowała z MTZ 820. W związku, że było już po sezonie także teraz dopiero będzie wypróbowywana i wtedy serwis tylko na sucho w teorii powiedział co i jak. Dlatego mam do WAS kilka pytań odnośnie działania i jak prasować tą prasą bo to pierwsza moja zwijarka.    
      1. Jak prasować żeby bele były dobrze zbite - chodzi o kiszonkę i siano tylko.
      2. Jadę wałkiem parę metrów raz jedną stroną - raz drugą w miarę wolno?
      3. Jak będzie pełno to usłyszę sygnał na sterowniku  - zwracam uwagę na wskaźnik przy prasie czy patrzeć  na sterownik? ?
      4. Zatrzymuję się i  włączam owijanie siatką ?
      5. Jak ten wskaźnik na górze ma być: na zielonym , żółtym czy czerwonym polu i od czego to zależy i jaki ma związek z sygnałem na sterowniku?
      6. Przy tych ustawieniach co dałem na zdjęciach to sterownik przy którym kolorze będzie dawał znać żeby przestać zwijać - chyba że to nie o to chodzi   ?
      7. Czy na siatkę od początku położyć ten walec dociskający?
      8.Czy przy pierwszym założeniu siatki mam otworzyć klapę pociągnąć siatkę za klapę i zamknąć a później już samo będzie ją łapało?
      9. Może ktoś beluje tą prasą też Belarusem 820 i powiedziałby jakimi biegami jeździć - nie zależy mi tak na prędkości jak na jakości i  dobrym zbiciu bel?
      10.Czy może ktoś ma jeszcze inne rady dla początkującego?
      Poniżej zamieszczam parę zdjęć z ustawień jakie mam wg. instrukcji w prasie odnośnie  stopnia zbicia beli, ustawienia liczby obrotów i dyszla. Czy tak ma być jak na zdjęciach żeby bele były  dobrze zbite, owinięte i ten dyszel macie też na tych otworach? Może ktoś wyśmieje, że takie pytania , ale nie prasowałem wcześniej w ogóle i trochę stresu jest i nie ma kogo podpytać. 
      Tutaj jest na pierwszym otworze dla sianokiszonki - czy tę linkę można jeszcze max. popuścić na tych nakrętkach do końca tego gwintu dla lepszego zbicia czy nie?
      Ile razy owinie przy takim ustawieniu i czy tak ma być?

Tutaj dźwignia napinająca  jest wg instrukcji ustawiona na 55mm

Czy dyszel tak ma być?

• Przez rumcajsm10
      Witam, zna ktoś ceny siewników pneumatycznych do qq, interesuje mnie 4 rzędowy w budżetowej cenie (RMG), może są jakichś Polskich producentów?
    • Przez roman099
      Witam niedawno zakupiłem nową prasę metal fach z587 (budowa ta sama co sipma1210 classic) i mam następujące pytania:
      1.Jak zamykam komorę to mam nabić ciśnienie w prasie  jeśli  tak to ile czy po prostu tylko ją zamknąć?
      2. Ile robić obrotów siatki na bele tak żeby było ok??
    • Przez Edek777
      Przejrzyj dowolną Księgę Wieczystą, możesz ustalić jej numer po samym adresie lub numerze działki. Nie musisz znać nazwiska właściciela. Wystarczy ci dowolny adres nieruchomości, również działki w dowolnym miejscu na terenie Polski.
      Skorzystaj z wyszukiwarki na: http://albertkredyty.pl/ksiega-wieczysta.html

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.