News
kuba9449

Sprzedam przyczepa do bel wózek dolly naczepa i agregat uprawowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kuba9449    1

Do sprzedania kultywator dziekan 1,8m przepracował mniej niż 5ha oraz do tego nowe wałki strunowe 2m. Cena 3tyś https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowy-dziekan-kultywator-sprezynowka-walki-strunowe-CID757-IDx9eIt.html

Sprzedaję również przyczepę do bel (naczepa z wózkiem dolly), stan techniczny bdb, 17tyś netto. https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-dolly-naczepa-do-bel-niskopodwoziowa-krone-tir-siodlo-CID757-IDsYL1x.html

Tel kontaktowy: 880 803 133

Edytowano przez kuba9449

Usługi rolnicze, transport, maszyny budowlane woj. Podlaskie

Sprzedaż sianokiszonki.

kuba9449    1

Nowy 6095mc dowiadywałem się z takim wyposażeniem 240 netto.

Sprzedaję bo tak jak pisałem mało u mnie pracuje a szkoda żeby stał.

Sprzedaż sianokiszonki.

kuba9449    1

Co poszedł?

Tak jcb moje.

Sprzedaż sianokiszonki.

Agriculture    286

Mówiąc "poszedł" miałem na myśli, że sprzedany bo oferta na OLX nieaktualna. JCB to główny konik u Ciebie? za***isty sprzęcik bez dwóch zdań!

Człowiek z pasją

kuba9449    1

A widocznie ogłoszenie się skończyło, będę musiał przedłużyć.

Tak fastrakiem wykonuję praktycznie wszystko, nie chce się przesiadać do niczego innego hehe.

• Like 1

Sprzedaż sianokiszonki.

kuba9449    1

Aktualizacja ceny 180tyś.

Sprzedaż sianokiszonki.

kuba9449    1

Ciągnik sprzedany, naczepa z wózkiem i agregat nadal aktualne.

Sprzedaż sianokiszonki.

rudinho11    114

Mam pytanie odnośnie naczepy jak to jest z ciągnięciem ciągnikiem rolniczym naczepy z dorobionym wózkiem? jak masz ją zarejestrowaną?

kuba9449    1

Zarejestrowana jako normalna naczepa, wózek to urządzenie sprzęgające więc nie wymaga rejestracji.

Sprzedaż sianokiszonki.

kuba9449    1

Agregat 2,5tyś

Naczepa z wózkiem 17tyś brutto.

Sprzedaż sianokiszonki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Patrykxd
      Witam ostatnio wymieniałem pompki hamulcowe w Deutz Fahr DX90 bo starych nie dało się zregenerować i przy wkręcaniu czujnika STOP ukręcił się gwint i pękła obudowa wkoło tego gwintu i moje pytanie jest takie czy da się to czymś zakleić żeby wytrzymało to ciśnienie. Myślałem nad tym spawaniem na zimno tym klejem czy zda to egzamin? Zdecydowałem się na tańszy zamiennik bo oryginał cena kosmos.
    • Przez shiftmp3
      Witam serdecznie mam prośbę do posiadaczy prasy JD 550 z odrzutnikiem bel, a mianowicie tam od siłownika klapy idzie płaskownik z otworami, do którego prawdopodobnie jest montowana linka która ma za zadanie podnosić odrzutnik do góry aby bela swobodnie wypadła.  Wiec potrzebował bym zdj jak ta linka ma być poprowadzona aby było wszystko ok i długość. Teraz drugi problem. Nigdy nie miałem styczności z prasa pasowa i jeżeli mam spinki ciut rozerwane i wytarte to muszę je wywalić odciąć kawałek pasa tam gdzie były montowane stare ? i następnie zamontować nowe i będzie dobrze ?  czy trzeba robić wstawkę ?   Pozdrawiam !
    • Przez farmerzpasją
      Witam 
      mam możliwość odbioru regularnie około 4 ton obornika tygodniowo jednakże chciałbym na nim zarobić pieniądze i tutaj pojawia się pytanie gdzie szukać odbiorców (brak biogazowni w okolicy ) , czy ktoś ma jakiś pomysł lub sugestię ? 
      Pozdrawiam
    • Przez hurlimannD70
      Kupiłem cały bęben młocarni do bizona czyli z cepami ale bez osi. Jest to nowy oryginalny produkt z fmż Płock. Leżał w stodole 30 lat , zastanawiam się czy dawać go do wyważenia . Na jednej ze środkowych tarcz przykręcone są blaszki jest ich chyba 5 sztuk w kupie. Wygląda jak by był kiedyś w fabryce wyważany ale nie jestem pewien. A do wyważenia musze jechać ponad 250km . Czy takie bębny składane w fabryce były sprzedawane wyważane ?? Czy ktoś mi podpowie ?
    • Przez Bartys12
      Witam jaka przyczepe polecicie chodzi o transport kukurydzy na pryzmy moze byc przyczepa objetosciowa lecz takich w polsce jest malo dlatego predzej wybiore samozbierajaca ale glownie chodzi tylko o transport kukurydzy rotor i podbierqcz nie maja dlamnie znaczenia tylko i wylacznie szybki rozladunek   moje wymogi to minimum 32m3   oraz cena max 30tys netto  co byscie polecili ? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.