Skocz do zawartości
Burkson

Egzamin R. 16 Czerwiec 26 2018

Polecane posty

maciec1981    1

witam.

dla mnie latwiejszy niz w styczniu ktorego nie zdalem.

pamieta ktos wszystkie tabelki?

duzo liczenia bylo

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kubatedi
      Cześć  Forumowicze
      Mam jedno pytanko do was drodzy koledzy :-) Co sądzicie żeby dać na żyto ozime w marcu odmiana ( Dańkowskie diamnet ) 100kg polifoski 6+100kg salmagu to wymieszać a na drugą dawkę 150 kg saletrzaku  ? Oraz jeszcze jedno pytanko polećcie mi jakąś dobra mieszaninę środków na owo żyto a mianowicie chodzi mi o jakiś herbicyd do poprawy jesiennego zabiegu gdzie zastosowany był boxer  800 ec do tego jakiś  fungicyd  także antywylegacz i chciałbym  odrazu tam dodać nawozy dolistne Jakie środki polecacie do takiej mieszaniny żeby przyniosły super efekt Dzięki za każdą propozycje i trzymajcie się ciepło
      Narazicho
    • Przez Anula2802
      Witam wszystkich forumowiczów. 2017 rok pokazał że warto pisać tu o swoich doświadczeniach w ramach konkretnego naboru. "Za chwilę" ruszy II nabór na Restrukturyzację - więc otwieram nowy temat. Na stronach RCL jest już projekt nowego rozporządzenia - zmianiają się warunki i punktacja. Zapraszam do dyskusji
    • Przez ares630rz
      jak myślicie pszeniczki przetrwają te mrozy bez śniegu bo ja to kiepsko widzę
    • Przez rolnikhghf
      Jak wygląda sytuacja na waszych polach ,czy duża cześć waszych upraw została zniszczona przez obfite opady i mrozy. 
    • Przez fartom
      Koledzy , wie ktoś może jaka będzie stawka dopłat do krów i młodego bydła w tym roku?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.