Polecane posty

minor15    26

Witajcie prsiłbym o klika fotek jak skonstruwany jest uchwyt podwiszający górne cięgło gdy nie jest przypięte do maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dexter00
      Witak. koledzy mam taki problem posiadam stanowiska dla byków gdzie łańcuch idzie pionowo i na nim mocuje sie homonto problem polega na mocowaniu łąncucha do posadzki. ciągle wyrywa mi sie kołek z oczkiem. próbowałem juz wszystkiego nawet 16 grube dawałem i ciagle mi byk wyrywa. macie moze jakies posoby zeby to zamocowac albo moze inaczej mocować łancuch? pozd
    • Przez RadoslawPower
      Łyżka uniwersalna o szerokości roboczej 1600/Euro wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości.

      Mocowania na zamówienie.

      Pojemność: 0,5

      Grubość materiału: 4mm

      Kontakt: +48 796 564 517

    • Przez arteko_2
      Witam, potrzebuje rozstawu miedzy  mocowaniami dolnymi cięgien topowych marek i modeli ciągników (Fendt, John Deere, Case, NH, Case Claas, Zetor, Ursus,itp)  
      Liczę na waszą pomoc forumowicze 
      Z góry dzięki
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Posiadam ciągnik fendt 311 Lsa od roku i doprowadzam go do porządku. Po naprawie skrzyni, przedniego napędu czas na założenie układu pneumatycznego. Zwracam się z uprzejmą prośbą o podesłanie mi kilku zdjęć mocowań, ułożenia sprężarki abym mógł to odwzorować.
      Pozdrawiam 
    • Przez kimono111
      Przyczepa 18t, 3 osie.
      Resor przypomina ten ze zdjęcia, koniec zaznaczony na czerwono jest bardziej zaokrąglony. Moje pytanie: co znajduje się bezpośrednio pod nim? Jak to się nazywa? Z drugiej strony widzę tylko fragment metalowego elementu o grubości 2 cm. Zależy mi na czasie. Z góry dziękuję.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj