Skocz do zawartości
Konrad2510

pszenica problem proszę o radę

Polecane posty

Konrad2510    23
witam czym zwalczyć oset w pszenicy bo jest jego w ciul wiem że już późno ale muszę opryskac zanim wydali nasiona

Wiadomość z agroFakt.pl

iron    710
granstar też pomoże ale w pełnej dawce tylko patrz karencja

lobuz881    0

witam, w pszenicy pojawiła się śnieć niestety aura nie pomaga od trzech tygodni prawie codziennie deszcz, pytanie czy takie ziarno nadaje się dla zwierząt choćby kur? oraz jakie dalsze postępowanie po żniwach, pryskać to czymś?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Jaar
      Dzień dobry,
      Renault Temis 610 - po uszczelnianiu skrzyni biegów zniknął wsteczny bieg. Po wrzuceniu wstecznego, bieg mechanicznie wchodzi, ale nie rusza do tylu. Ciągnik zachowuje się, jakby coś go blokowało, Podejrzewaliśmy, ze przesunął się trzpień zabezpieczający, ale po przesunięciu nic się nie zmieniło. 
      Chyba nie zostaje nam nic innego, jak rozpołowić ciągnik, chociaż wolałbym tego uniknąć. 
      Ktoś spotkał się z podobnym problemem? 
      Pozdrawiam 
    • Przez smokus1234
      Witam wszystkich, zakładam temat aby ostrzec, a przy okazji zapytać jak u was wygląda sprawa wypłacalności Firmy Frankiewicz.
      Firma nie wypłaca pieniędzy za rzepak, rzepak sprzedany w lipcu z terminem płatności 14 dni. Do tej pory nie ma pieniędzy a dogadać się nie idzie. Wiem że taki sam problem ma większość rolników Vat-owców, którzy sprzedawali do skupu w Zgorzelcu. Dla ryczałtowców Firma zapłaciła.
      Ostrzegam jeżeli ktoś planuje sprzedaż.

• Przez WiktorGorzaa
      Witam posiadam renault 110.54 na rewersie elkt hydr podczas zmiany  ciagnik czasami szarpie ,oraz zmiana nie odbywa sie zawsze  płynnie czuć jak skrzynia zmienia kierunek jazdy jest takie jak by metaliczne pukniecie , czym moze byc to spowodowane ? czy w tej skrzyni trzeba sie zatrzymywac do 0 aby zmienic kierunek jazdy ?? pozdrawiam:)
    • Przez Tomekaszczyk
      Witam pacjent landini vision 100 z 2010 roku ehr czasem nie działa jest martwy nie podnosi i nie opuszcza miga dioda 5x i potem 1x i tak cały czas kod błędu 51 lub 15 niewiem jak to czytać, są takie dni ze działa bez problemu,ktos coś pomoże,moze nr telefonu to zadzwonie
    • Przez tomek1377
      Witam. Mam problem z migomatem. Otóż na zdj które dołączę chodzi mi o 3 pozycje spawania(ta ktora jest w tej chwili ustawiona) nad pokretlem posuwu drutu. Wg mnie problem tkwi w elektronice gdyż nie działa mi właśnie ta 3 pozycja spawania a tylko jej używam do spawania bo spawam okazjonalnie w garażu. Usterka jest taka gdy na tej 3 pozycji wciskam przycisk na uchwycie spawalniczym to nie podaje mi drutu ani gazu. Po kilkukrotnym kreceniu tym pokretlem czasami zalapie i jest ok a czasami nie reaguje. Zdjąłem ten panel to jest tam tylko elektronika na ktorej sie nie znam. Poprosze o doradztwo i pomoc. Dzieki i pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.