News

Polecane posty

Ambitny657    1

Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 

Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)

Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 

Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sorek
      Witam
      Szukam Sampo rosenlew 2055 lub 2065  z napędem hydrostatycznym i hederem 4,2 m do 4,5m.  Znacie kogoś kto zajmuje się sprowadzaniem tych kombajnów ? Niestety są mało popularne w Polsce i ciężko trafić na te modele . 
      Pozdrawiam 
    • Przez damian315
      Kupię siewnik 3 m w cenie do 5 tyś , podstawowe wymagania do docisk redlice i dobrze jak by posiadał drobny wysiew ale to nie koniecznie. W okolicach do 100km od Białej Podlaskiej.
    • Przez sprzedamt088
      Witam poszukuje obsypnik kopcy wulkan pom wejherowo, nie interesują mnie zamienniki, szukam także sortownika rosyjskiego rolkowego lub samych części. Proszę o kontakt najlepiej telefoniczny pod nr. Tel. 515192643- cała Polska

• Przez Marcinkaszub
      Witam poszukuje pług najlepiej obrotowy zabezpieczenia resorze do ciągnika ursus  1224 
    • Przez nimar1999
      Witam. Kupię ciągnik Fendt Favorit 510 lub 509 z turem lub bez. Może ktoś wie, że ktoś ma na sprzedaż lub kto zajmuje się sprowadzaniem takich ciągników to proszę o info. Ps. olx jest mi znany😉

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.