Skocz do zawartości
News

Polecane posty

Ambitny657    1

Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 

Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)

Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 

Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 

ZELKOW    274
Wialnia Pat Chomutow i zaprawiarka agralex dobra cena i wydajność

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DamianGabana
      Witam ,
      Panowie powiedzcie jak z kontraktacją kukurydzy mokrej na nowy zbiór????????????????

U mnie w Lubelskim 420 - 450 netto 

• Przez rekin19k
      Witam. Jak w temacie. Kupie paszowóz, wymiary wysokość max 2,4m, szerokość 2,25m. Najchętniej Sano 5m3. Może być uszkodzony. Pozdrawiam
    • Przez kamil1614
      Kupię kukurydzę w okolicach Łańcut, Przeworsk (woj. Podkarpackie) cena za tonę 450 brutto, oferuje również odbiór osobisty prosto z pola jak i z gospodarstwa. Proszę dzwonić pod numer 889111061.
    • Przez Blusik
      Witam
      Zakupie dokumenty lub ramę z dokumentami do traktora SAM.
      Jestem z Śląska 
      Kontakt PW
    • Przez szczurek05w
      Kupię pług akpil mix 40 woj lubelskie ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.