tomek926

Farmtrac brak mocy

Polecane posty

tomek926    3
Witam mam problem z ciągnikiem Farmtrac 70 4WD drastycznie spadła w nim moc. W zeszłym roku na jesień pracował normalnie a od wiosny brakuje mu mocy ciągnik ma 2100 mth. Ciężko wkręca się na obroty nie mówiąc już o orce. Starą c-360 lepiej idzie. Proszę o pomoc bo za nie długo żniwa a ciągnik ledwo jedzie. Ciągnik dyma nie puści filtry paliwa wymienione.

soltys48    2417

czyżby pompa??

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pulek227
      Witam,
      mam problem.
      Zniknely dwa biegi w MF 6480
      Sytuacja wygladala tak ze wszystko bylo ok.
      Zaoralem 1 ha na pierwszym biegu.
      chcac pojechac do domu 1 dziala 2 dziala natomiast nie ma 3 i 4 biegu. pol biegi dzialaja.
      skrzynia danashift. brakuje 2 najwyzsych biegow mechanicznych.
      co moze byc przyczyna?
    • Przez Sztachel
      Witam 
      Mam problem z przekaźnikiem mocy w ciągniku New Holland TS100 włączanie jest elektryczne. Wałek kręci się na niskich obrotach cały czas bez możliwości zatrzymania go ręką. Gdy włączam to działa normalnie,gdy wyłączam to kręci się na niskich obrotach. Co może być przyczyną?

• Przez Wwwws
      Witam.Na wiosnę w 2017 roku kupiłem ciągnik Farmtrac 555dt. Na początku odkręcały się różne pod zespoły (nawet tylnie koło),  później odkręciła się pompa wtryskowa. Zaczęło się spod niej lać. Jak zapali i jest zimny obroty spadają poniżej 500. Później jak się zagrzeje trochę się to normuje. Ciągnik jak jest zimny chodzi głośno, a jak się zagrzeje to automatycznie się wycisza praktycznie przy jednej temperaturze (podobno tak ma być). Teraz mam znowu problem z biegami. Czasem nie można wbić biegu bez zgrzytu, a czasem trzeba wyciągać biega na siłę, no nie wysprzęgla do końca. Nie wiem czy to jest problem sprzęgła czy skrzyni biegów. Niedługo gwarancja będzie się kończyć i nie wiem co robić. Proszę o rady. Pozdrawiam
    • Przez Mateusz320
      Witam jestem przy zakupie nowego Farmtrac 690 Dtn wyposażenie : 
      -skrzynia 24 na 24 ona ma jakiś reduktor czy  polbieg mechaniczny czy jak? Bo słyszałem że on ciężko chodzi ? czy brać ta 12 na12 bo taka mam obecnie w Farmtraku 80 
      -opony przód 320 /70 r 24 Tyl 480/70r30 brać takie czy brać z wyższym profilem 85? Bo wtedy byłby szybszy

• Przez RenJohn
      Witam, czy wiedziałby ktoś jak naprawić elektroniczny prędkościomierz i ustawić zegarek w John Deere 6610?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.