Piters182

Zatrudnię kombajnistę lubelskie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piters182    29

Tak jak w temacie, zatrudnię kombajnistę na sezon żniwny, wynagrodzenie do dogadania. Lub ktoś może doradzić w jaki sposób szukać kombajnistów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

plus minus jaką stawkę oferujesz bo sam szukam ....

proponowałem 40,-/h i niema odzwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Mam Claasa Dominatora 98 SL, do koszenia by było około 150 ha. Mieszkam w okolicach Lublina, Kraśnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Uważajcie na kombajnistów - lubią rano umoczyć paluch w smarze i oblecieć wszystkie kalamitki - smarowałeś ? - smarowałem, aż smar wychodził... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

takie rzeczy trzeba samemu robić.zresztą odkąd  mam kombajn sam kosiłem i wszystko robiłem sam włącznie z koszeniem ale miałem pomoc rodziny w reszcie w tym roku na to się nie zanosi i pasowałoby znaleźć kombajnistę odbiór ziarna i zbiór słomy jakoś sobie ogarnę między obrządkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

U mnie to samo, w dzień cięcie, w nocy belowanie ale wolę do obrządków zatrudnić kogoś niż dać dotknąć maszynę jakiemuś gimnazjaliście czy pijaczkowi z pgr-u- ktoś z rodziny zawsze się kręci po podwórku i dopilnuje czy dał taczkę kukurydzy czy 5 taczek i czy zrobił to raz dziennie czy trzy..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

jak nie znajdę na kombajn to znajdę do byków-chyba, jak nie to Panią  i córke trzeba będzie nagonić do pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jeszcze do Papieża zadzwoń (teściowej) :) Po mojemu niech tylko się kręcą po obejściu, dasz jakiemuś w miarę ogarniętemu żulikowi 15zł/h i będzie zadowolony - tylko od razu płać - rano przyjdzie, zapłacisz 15zł, pójdzie do sklepu, 3 browary i ruskie fajki i przed południem już będzie warował przy taczce bo w japie susza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

U wujka pomagał kolezka,  nie wiem jak do pracy fizycznej,  ale spawa  chłop bdb. No i tak miesiąc się kręcił po obejsciu ,  tu coś pospawal,  tam coś przy obrzadkach pomógł, 2-3 posiłki dziennie dostał,  na fajki dostał, wujek zawsze jakiś bimber ma,  więc i picie za free było.  Na koniec miesiąca do niego z pytaniem ile zarobił.  A on do wujka,  że jak policzyl  sobie godziny,  to chyba 2200 mu wyszło :) A kombajnista na bizona chyba 2dychy za godzinę koszenia i ewentualnych napraw.  Ale serwisu przed nie robił,  a naprawy to też raczej do pomocy był.  Jeśli oczywiście nie trafiło, że zachlal i w ogóle się nie pojawił. U innego znajomego chłopak robił wszystko,  od obrzadkow, przez jazdę maszynami,  po naprawy, był na każde zawołanie - 3tys msc. W końcu dał sobie spokój i swój warsztat otworzył. 

Zobaczymy jak u mnie będzie.  Jak narazie to 3chetnych mam do koszenia,  a znając życie jak przyjdzie co do czego to nikogo nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez look19
      Poszukuję dojarza z terenu województwa pomorskiego. Bez nałogów, nie karanego, uczciwego, może być do przyuczenia. Kwestia wynagrodzenia ustalana podczas rozmowy kwalifikacyjnej. CV mile widziane na pw. Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami (proszę o podanie w CV nr telefonu lub samego nr telefonu bez CV).
    • Przez darek483
      chciałbym kupić prasę zwijająca do 17 tyś lubelskie prosze o propozycje
    • Przez Pszczelarz123
      Witam.

       

      Bardzo chętnie nawiążę współpracę z rolnikami, plantatorami czy leśnikami.

      Szukam miejsc i roślin dla swoich pszczół.

      Rośliny letnie typu:GRYKA, FACELIA,LIPA.

      Mogę postawić ok. 200 szt uli.

      Oferuję za to pyszny miód oraz inne produkty pszczele z mojej pasieki.

      Szukam miejsc w województwach:LUBELSKIM, PODKARPACKIM,ŚWIĘTOKRZYSKIM.

       

      Zapraszam i proszę o kontakt wszystkich chętnych i doceniających działalność pszczół.

      Wiadomość prywatna lub mail: mebi@o2.pl
       
    • Przez Traceur
      Witam wszystkich forumowiczów chciałbym się dowiedzieć wszyskiego o uprawie pokrzywy zwyczajnej. Chodzi mi o to jak to siać, czym zbierać, jak oddzielić listki od reszty czy jest do tego jakaś maszyna, czy można to pryskać a jak tak to czym, czy jest to opłacalne na 4 hektarach i czy wiąże się z dużym nakładem pracy i jakie są koszty początkowe przy zakładaniu takiej plantacji?? Chce się dowiedzieć wszyskiego o tej uprawie żeby się nie władować w coś z czego nie ma żadnego zarobku. Mam nadzieję da się zrozumieć o co mi chodzi. Ale widzę że jest tu dużo kumatych ludzi z bardzo dużą wiedzą także dacie radę mam nadzieję. jak jakieś pytania jeszcze przyjdą mi do głowy to napisze. Pozdrawiam wszystkich.
    • Gość margolka_86
      Przez Gość margolka_86
      Tak jak wyżej kupię kozę mleczną, lub dwie, chciałabym spróbować takiej hobbystycznej hodowli, ale gdzie kupic kozę? Jestem z okolicy hrubieszowa i nie chcialabym jechac sto kilometrów za kozą, nie zależy mi na rasie, aby dawala smaczne mleko i byla spokojna
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj