Piters182

Zatrudnię kombajnistę lubelskie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piters182    28

Tak jak w temacie, zatrudnię kombajnistę na sezon żniwny, wynagrodzenie do dogadania. Lub ktoś może doradzić w jaki sposób szukać kombajnistów?

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel885    870

Uważajcie na kombajnistów - lubią rano umoczyć paluch w smarze i oblecieć wszystkie kalamitki - smarowałeś ? - smarowałem, aż smar wychodził... 

soltys48    2765

takie rzeczy trzeba samemu robić.zresztą odkąd  mam kombajn sam kosiłem i wszystko robiłem sam włącznie z koszeniem ale miałem pomoc rodziny w reszcie w tym roku na to się nie zanosi i pasowałoby znaleźć kombajnistę odbiór ziarna i zbiór słomy jakoś sobie ogarnę między obrządkami

pawel885    870

U mnie to samo, w dzień cięcie, w nocy belowanie ale wolę do obrządków zatrudnić kogoś niż dać dotknąć maszynę jakiemuś gimnazjaliście czy pijaczkowi z pgr-u- ktoś z rodziny zawsze się kręci po podwórku i dopilnuje czy dał taczkę kukurydzy czy 5 taczek i czy zrobił to raz dziennie czy trzy..... 

soltys48    2765

jak nie znajdę na kombajn to znajdę do byków-chyba, jak nie to Panią  i córke trzeba będzie nagonić do pomocy

pawel885    870

Jeszcze do Papieża zadzwoń (teściowej) :) Po mojemu niech tylko się kręcą po obejściu, dasz jakiemuś w miarę ogarniętemu żulikowi 15zł/h i będzie zadowolony - tylko od razu płać - rano przyjdzie, zapłacisz 15zł, pójdzie do sklepu, 3 browary i ruskie fajki i przed południem już będzie warował przy taczce bo w japie susza 

daron64    876

U wujka pomagał kolezka,  nie wiem jak do pracy fizycznej,  ale spawa  chłop bdb. No i tak miesiąc się kręcił po obejsciu ,  tu coś pospawal,  tam coś przy obrzadkach pomógł, 2-3 posiłki dziennie dostał,  na fajki dostał, wujek zawsze jakiś bimber ma,  więc i picie za free było.  Na koniec miesiąca do niego z pytaniem ile zarobił.  A on do wujka,  że jak policzyl  sobie godziny,  to chyba 2200 mu wyszło :) A kombajnista na bizona chyba 2dychy za godzinę koszenia i ewentualnych napraw.  Ale serwisu przed nie robił,  a naprawy to też raczej do pomocy był.  Jeśli oczywiście nie trafiło, że zachlal i w ogóle się nie pojawił. U innego znajomego chłopak robił wszystko,  od obrzadkow, przez jazdę maszynami,  po naprawy, był na każde zawołanie - 3tys msc. W końcu dał sobie spokój i swój warsztat otworzył. 

Zobaczymy jak u mnie będzie.  Jak narazie to 3chetnych mam do koszenia,  a znając życie jak przyjdzie co do czego to nikogo nie będzie :P

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez look19
      Poszukuję dojarza z terenu województwa pomorskiego. Bez nałogów, nie karanego, uczciwego, może być do przyuczenia. Kwestia wynagrodzenia ustalana podczas rozmowy kwalifikacyjnej. CV mile widziane na pw. Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami (proszę o podanie w CV nr telefonu lub samego nr telefonu bez CV).
    • Przez darek483
      chciałbym kupić prasę zwijająca do 17 tyś lubelskie prosze o propozycje
    • Przez Pszczelarz123
      Witam.

Bardzo chętnie nawiążę współpracę z rolnikami, plantatorami czy leśnikami.

Szukam miejsc i roślin dla swoich pszczół.

Rośliny letnie typu:GRYKA, FACELIA,LIPA.

Mogę postawić ok. 200 szt uli.

Oferuję za to pyszny miód oraz inne produkty pszczele z mojej pasieki.

Szukam miejsc w województwach:LUBELSKIM, PODKARPACKIM,ŚWIĘTOKRZYSKIM.

Zapraszam i proszę o kontakt wszystkich chętnych i doceniających działalność pszczół.

Wiadomość prywatna lub mail: mebi@o2.pl

• Przez Traceur
      Witam wszystkich forumowiczów chciałbym się dowiedzieć wszyskiego o uprawie pokrzywy zwyczajnej. Chodzi mi o to jak to siać, czym zbierać, jak oddzielić listki od reszty czy jest do tego jakaś maszyna, czy można to pryskać a jak tak to czym, czy jest to opłacalne na 4 hektarach i czy wiąże się z dużym nakładem pracy i jakie są koszty początkowe przy zakładaniu takiej plantacji?? Chce się dowiedzieć wszyskiego o tej uprawie żeby się nie władować w coś z czego nie ma żadnego zarobku. Mam nadzieję da się zrozumieć o co mi chodzi. Ale widzę że jest tu dużo kumatych ludzi z bardzo dużą wiedzą także dacie radę mam nadzieję. jak jakieś pytania jeszcze przyjdą mi do głowy to napisze. Pozdrawiam wszystkich.
    • Przez brachylogia
      Witam! 
      Poszukuję osób uprawiających zioła w województwie lubelskim w celu zakupu ilości niehurtowej. Interesuje mnie melisa, mięta, babka lancetowata. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.