MateuszKlecha

Weidemann 3002 problem z wentylatorem chłodnicy oleju hydraulicznego

Polecane posty

Otóż tak jak w temacie , mam problem z wentylatorem chłodnicy oleju nie załącza mi się wiatrak przy wzroście temperatury , ktoś miał taki problem bądź wie co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Ja zacząłbym od sprawdzenia miernikiem czy dochodzi do niego napięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
to czujnik temperatury siadł kolego ten który załącza wentylator albo jego przekaznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maly2000
      Witam!
      Przyszła zima więc trzeba ogarnąć pewne tematy. Moja renia maga się z pewnym problemem. W ciągniku cały czas krąży w obiegu olej hydrauliczny czemu towarzyszy specyficzne wycie które najmocniej słychać w okolicy tylnego lewego koła. Kilku znawców mi to potwierdziło, ale nikt nie chce się z tym bawić. Efektem tego jest znaczne grzanie oleju oraz silne zapocenie a nawet wycieki z gniazd hydrauliki zewnętrznej. Wydaje mi się, że zabierać to może również kilka koni bez potrzeby. Z lewej strony na skrzyni za kołem znajduje się jakiś zawór rozdzielczy który również jest zapocony. Dodam iż ciągnik posiada ładowacz czołowy. Jak będę go mył postaram się zrobić zdjęcia i zobrazować. Ma ktoś jakiś pomysł?
    • Przez TheagroPiotrekLubelskie
      Witam Jakie powinny być oryginalnie końcówki przewodu hydraulicznego który idzie od rozdzielacza do 1 przedniego tłoka  (płaskie ,stożkowate czy moze jedna strona stożkowata a druga płaska ?)  
       

    • Przez janislaw
      Szanowi Państwo, mój problem jest następujący. 
      W ładowarce Weidemann 5006 na ktorej pracuje pojawił się z pozoru błahy problem. Pękł przewód hydrauliczny ulokowany pod ramieniem ładowarki. Aby go wymienić muszę podnieść jak najwyzej to ramię, niestety cały olej uciekł gdy resztką sił dojechałem do warsztatu. Próbowałem podnieść to ramię za pomocą lewarka jednak gdy nim pompuję podnosi się wraz z całą ładowarką, wszystko jest zblokowane w jednej pozycji. Czy jest możliwość jakoś odblokować to ramię? Niestety nie posiadam instrukcji a w internecie po Polsku nic nie ma.
      Pozdrawiam.
    • Przez andrzeju207
      Witam! Panie i Panowie mam problem z miniładowarką. 2 lata temu kupiłem ją od handlarza i teraz zaczęła się sypać... Mianowicie padła pompa hydrauliczna, ukręciła się półoś napędowa i zmieliło ząbki w piaście koła. Problem w tym że nie mogę znaleźć części do niej. W modelu 916-917 jest wał napędowy przekazujący napęd z jednej osi na drugą, u mnie są tylko hydromotory tak jak w modelu 912 - 914 oraz wogóle inny kształt półosi napędowych względem modelu 916 a 912. Moje pytania są następujące: - czy ktoś posiada katalog części do modelu 912? Na stronie weidemann niestety są tylko katalogi do modelu 915, 916 i 917, - różnice między wersjami d/m, a d/p bo z tego co zauważyłem wersje d/m posiadają rozdzielacz za kierownicą a d/p z prawej strony przy kierowcy, - jaki rodzaj pompy hydraulicznej posiadały tego typu maszyny mianowicie czy były to tylko pompy zębate podwójne czy pompa tlokowa i zębata? Znalazłem pompę hydrauliczną na stronie hylmetu tylko nie wiem czy jest to pompa jedynie do obsługi hydrauliki czy też napędu Link :http://hs.hylmet.pl/pompa-podwojna-do-ladowarki-weidemann-912-916-917-1202dr-1302dm-1502dr-p-297.html Bardzo proszę o pomoc Pozdrawiam
    • Przez rafi1234
      Witam, 
       potrzebuję pomocy,  w moim ciągniku, same leopard 85, poprzedni właściciel urwał bagnet od poziomu oleju hydraulicznego z tyłu ciągniku- w plecaku tuza tylego, numer 3 na obrazku poniżej. Czy ktoś mógłby podać rozmiary- długość bagnetu od korka wlewowego oraz wysokość kresek min i max poziomu oleju w same . 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj